Aż 34 zawodników z młodzieżowych drużyn KS „Orzeł” Wałcz trenowało na terenie obiektów MOSIR i COS OPO BUKOWINA w ramach dochodzeniowego obozu zimowego, który odbywał się w dniach od 28.01.2019 do 01.02.2019 r. Zajęcia odbywały się na terenie hali, basenu i boiska „orlik”, a także w malowniczych okolicach jeziora Raduń.

Ostatniego dnia obozu w Drawsku Pomorskim zawodnicy rocznika 2006 i młodsi wzięli udział w turnieju regionalnym, eliminacyjnym im. Stanisława Figasa. Po trzech wygranych meczach i jednej porażce - drużyna KS "ORZEŁ" WAŁCZ II zwyciężyła w całym turnieju, wyprzedzając AP DRAWSKO POM., KS "IRAS" CZAPLINEK, KS "IRAS" II CZAPLINEK oraz KS "ORZEŁ" WAŁCZ i awansowała do turnieju półfinałowego. Na zakończenie obozu odbyło się wspólne ognisko.
Dzisiaj w Koszalinie w walce o turniej finałowy "nasze orły" spotkają się z drużynami: "POMORZANIN" SŁAWOBORZE, "KOTWICA" KOŁOBRZEG II oraz "PIONIER 95" BORNE SULINOWO.

Zarząd Klubu oraz zawodnicy KS "ORZEŁ" WAŁCZ pragną podziękować za pomoc w organizacji obozu GMINIE MIEJSKIEJ WAŁCZ, GMINIE WIEJSKIEJ WAŁCZ, STAROSTWU POWIATOWEMU w WAŁCZU, DYREKCJI OŚRODKA MOSIR WAŁCZ, DYREKCJI COS OPO BUKOWINA WAŁCZ oraz rodzicom.