Szanowni Państwo!
Urząd Miasta Wałcz we współpracy z Lokalnym Punktem Informacyjnym Funduszy Europejskich w Szczecinku serdecznie zaprasza na spotkanie informacyjne pn.

„Fundusze Europejskie na założenie działalności gospodarczej oraz środki na utworzenie nowego miejsca pracy”, które odbędzie się 06 lutego 2019r. w godz. 11:00 – 13:30, w sali nr 11 w Urzędzie Miasta w Wałczu.

Podczas spotkania przedstawione zostaną informacje dotyczące możliwości wsparcia w zakresie pożyczki na rozpoczęcie działalności gospodarczej oraz na utworzenie nowego miejsca pracy.

Spotkanie skierowane jest do wszystkich osób zainteresowanych pozyskaniem środków unijnych tego typu działania.

Prowadzone będzie przez Specjalistę ds. Funduszy Europejskich Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich w Szczecinku oraz Przedstawiciela Banku Gospodarstwa Krajowego Pana Andrzeja Hlawacik.

Udział w spotkaniu jest bezpłatny. Organizator zapewnia materiały edukacyjne. Planowane zakończenie - godz. 13:30.

Uprzejmie prosimy o telefoniczne (tel. 94 372 92 50 lub tel./fax. 94 372 92 47) lub elektroniczne (e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.) potwierdzenie udziału w spotkaniu do dnia 05.02.2019 r. do godz. 10:00.

Informujemy, iż niniejsze spotkanie jest kolejnym z cyklu spotkań i szkoleń organizowanych przez LPI Szczecinek dla mieszkańców powiatu drawskiego, szczecineckiego, świdwińskiego oraz wałeckiego. Wszystkie informacje o aktualnie prowadzonych spotkaniach informacyjnych, konferencjach czy szkoleniach można uzyskać śledząc następujące strony internetowe: www.funduszeeuropejskie.gov.pl lub www.rpo.wzp.pl w zakładce: Weź udział w konferencjach i szkoleniach.

Organizator spotkania informacyjnego:
Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Szczecinku
Ul. Warcisława IV 16
78 – 400 Szczecinek
Tel.: 94 372 92 50 lub 94 372 92 47, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Zaprasza zespół LPI:
Joanna Radomska

Załączniki: formularz zgłoszeniowy