Informujemy, iż Polski Związek Piłki Nożnej uruchomił nowy projekt pn. Mobilna Akademia Młodych Orłów. Projekt ten jest oparty na dwóch filarach: pierwszym z nich jest kształcenie trenerów i nauczycieli wychowania fi¬zycznego, drugim zaś selekcja najbardziej utalentowanych zawodników w wieku 10-13 lat. W ramach Mo¬bilnej Akademii Młodych Orłów każdy powiat w Polsce zostanie odwiedzony co najmniej 2 razy w ciągu roku. W naszym województwie trenerami Mobilnej Akademii Młodych Orłów są Maciej Mateńko oraz Tomasz Michalczyszyn.

W związku z powyższym serdecznie zapraszamy na wizytę szkoleniową Mobilnej Akademii Młodych Orłów w dniu 18.02.2019 r. (poniedziałek) w Szkole Podstawowej nr 5 im. Polskich Olimpijczyków w Wałczu.

Osobami do kontaktu z Polskiego Związku Piłki Nożnej w sprawach związanych z projektem są:
Paulina Konarzewska, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., tel. 506 799 361,
Przemysław Prętkiewicz, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., tel. 502 737 883.