Po raz kolejny Centrum Szkolenia Igielski rusza z projektem współfinansowanym ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

Darmowe kursy na prawo jazdy
Projekt obejmuje m.in. kursy na prawo jazdy kat. D lub C i CE, przewóz osób/rzeczy (KWPD/C).

Cykl szkoleń "Pewna praca w transporcie dla osób 30+" realizowany przez Centrum Doradztwa i Szkoleń Zawodowych Aleksander Igielski jest współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego. Projekt kierowany jest do osób w szczególnie trudnej sytuacji na rynku pracy. W szczególności do osób biernych zawodowo, zamieszkujących w województwie zachodniopomorskim. Kandydaci muszą posiadać prawo jazdy kat. B oraz maksymalnie wykształcenie średnie. Co ważne, w momencie przystąpienia do projektu kandydat musi być powyżej 30 r.ż.

Projekt "Pewna praca w transporcie dla osób 30+" przewiduje identyfikację potrzeb kandydatów i diagnozę poprzez fachowe doradztwo zawodowe, pośrednictwo pracy oraz poradnictwo zawodowe, wsparcie psychologiczno-doradcze, działania agencji zatrudnienia, warsztaty z zakresu aktywnego poszukiwania pracy, w tym indywidualne zajęcia. Poza tym, każdy uczestnik projektu skorzysta z bloku wysokiej jakości szkoleń zawodowych w postaci kursów prawa jazdy i/lub kwalifikacji wstępnej przyspieszonej i innych z branży logistyczno-transportowej, np. prawo jazdy kat. D lub C i CE, przewóz osób/rzeczy (KWPD/C).

Projekt realizowany jest od 01.09.2018 - 31.08.2020 r.   Rekrutacja ma charakter ciągły. Więcej informacji pod numerem telefonu 91 812 15 15 lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Szczegóły projektu na stronie www.igielski.com.pl