Spotkanie ze Świętym Mikołajem, spektakl teatralny, aniołowie - to tylko niektóre z atrakcji, jakie czekały na najmłodszych wałczan w sobotę 8 grudnia w Wałeckim Centrum Kultury.

Każde dziecko marzy o tym, by choć raz spotkać się ze Świętym Mikołajem, podzielić się z nim swoimi marzeniami i koniecznie sprawdzić czy jego broda jest na pewno prawdziwa. To czas magii i niezapomnianych wrażeń.  W minioną sobotę Wałeckie Centrum Kultury zmieniło się w Mikołajkowe królestwo, na które wraz z swoimi pomocnikami przybył sam Święty Mikołaj, by sprawdzić czy Wałeckie dzieci były grzeczne.  
Spotkanie mikołajkowe rozpoczął Burmistrz Miasta Wałcz Maciej Żebrowski, następnie specjalnie dla najmłodszych odbył się spektakl teatralny pt. "GDZIE PODZIAŁ SIĘ ŚWIĘTY MIKOŁAJ". Oprawę muzyczną zapewniło Studio Esti w artystycznym występie pt. „Będzie kolęda”, z akompaniamentem Czarka Górskiego na fortepianie i Karoliny Furmańczyk na skrzypcach.
Podczas wydarzenia nie mogło zabraknąć kiermaszu ozdób świątecznych, kawiarenki świątecznej, ciepłego barszczu czy malowania twarzy.
 Dziękujemy wszystkim za tak liczne przybycie i zapraszamy za rok.

Źródło/tekst: oprac. Wydział RiPM
Zdjęcia: Sandra Szczepaniak, CIT, WCK