W dniu 28 lutego br. pracownicy oraz kierownictwo Urzędu Miasta pożegnali dotychczasowego Zastępcę Burmistrza Waldemara Lechnika. Były kwiaty, podziękowania, życzenia a nawet łzy.  Pan Burmistrz jest bowiem świetnym człowiekiem i był niezwykle merytorycznym szefem. Zawsze uśmiechnięty, spokojny a jednocześnie bardzo konkretny.


 - Kiedy przychodziłem do pracy w urzędzie 5 lat temu zastanawiałem się co mnie tu czeka. I choć nie było łatwo to jedno muszę przyznać, praca z wami to była prawdziwa przyjemność. To właśnie współpracowników będzie brakować mi najbardziej – mówił Waldemar Lechnik.
 - Dziękujemy za wspólnie przepracowane lata, za spokój i opanowanie a przede wszystkim za wyznaczanie ambitnych celów i wsparcie w trakcie ich realizacji. Życzymy wielu sukcesów w nowej pracy oraz zespołu co najmniej tak dobrego jak ten z, którym Pan pracował – w imieniu wszystkich pracowników dziękowała Panu Burmistrzowi Katarzyna Pyka, Naczelnik Wydziału Gospodarowania Nieruchomościami.

Jeszcze raz w imieniu wszystkich pracowników dziękujemy za współpracę i życzymy powodzenia.
Z dniem 1 marca na stanowisko Zastępcy Burmistrza został powołany Sławomir Zych dotychczasowy Naczelnik Wydziału Inwestycji