Bal karnawałowy dla Promyka

Dnia 10 lutego 2018 r. odbył się pierwszy charytatywny bal dla „Promyka."
Bal został zorganizowany prze Radę Rodziców Publicznego Przedszkola nr 8 w Wałczu przy wsparciu całego grona pedagogicznego oraz pracowników „Promyka".

Na balu bawiło się blisko siedemdziesiąt osób, dla których przygotowano wiele atrakcji taki jak: niesamowity występ dzieci Akademii Tańca Pasja, loterię fantową, a także możliwość wzięcia udziału w licytacji, na której można było zdobyć min.: rękawice z autografem znanego zawodnika KSW Michała Materli, sofę, obrazy namalowane przez dzieci z przedszkola czy tort wykonany przez samą szefową kuchni Promyka. Tuż po uroczystym otwarciu, którego dokonała Zuzia przedszkolak Promyka goście bawili się do rana. Tym samym udało się zorganizować niesamowity, karnawałowy bal, dzięki któremu udało się uzbierać ok 5000 zł. Całość pieniędzy zostanie przeznaczona na rozwój i edukację przedszkolaków.

Organizatorzy dziękują wszystkim osobom, które uwierzyły w ten pomysł i postanowiły go wesprzeć, a także wszystkim gościom, którzy tego dnia bawili się razem z nami. Możemy powiedzieć, że osiągnęłyśmy sukces, dzięki któremu pojawi się 125 dziecięcych uśmiechów ( i nie tylko).
Dziękujemy.
My natomiast już zbieramy pomysły na następny rok.
 
Oprac.: Daria Kruczyńska Przewodnicząca Rady Rodziców