Zostałeś nominowany/ nominowana?

Weź udział w zabawie, podejmij wyzwanie i wspieraj lokalną gastronomię!


Niewiele kosztuje a naprawdę może pomóc!

W czasie pandemii właściwie wszystkie działy gospodarki notują straty, jednak lokale gastronomiczne, kawiarnie, restauracje czy bary znalazły się, jak wiadomo, w bardzo trudnej sytuacji. Od tygodni jedyną możliwością zarobkowania dla nich jest sprzedaż dań na wynos lub na dowóz.

Nie ma to jak usiąść przy restauracyjnym stoliku i miło spędzić czas z bliskimi, zajadając się przygotowanymi przez fachowców daniami…ale… samo zamówienie dania na wynos/dowóz to także przyjemność.

Wałeckie restauracje i bary serwują naprawdę świetną kuchnię, zarówno polską jak i np. włoską, ale nie tylko. Obserwując profile wałeckich lokali widzimy, że pojawia się w ich menu coraz więcej urozmaiceń, można próbować kuchni właściwie z całego świata. W klasycznych pierogach, schabowych czy pizzy możemy wręcz przebierać i znaleźć swoje wersje ulubione.


Proponujemy zabawę i realne wsparcie dla gastronomii

Nie musisz wychodzić z domu, aby zamówić jedzenie na dowóz, tuż np. przed wyjściem z pracy możesz również zamówić jedzenie i odebrać je osobiście. W obu wariantach przyjemność z jedzenia gwarantowana, a i wsparcie dla przedsiębiorców nieocenione.


#wałczgastrochallenge

To pomysł na miejską zabawę, w której udział może wziąć każdy – wystarczy:

  1. Zmówić danie na dowóz/ wynos w jednym z wałeckich lokali
  2. Zrobić zdjęcie dania
  3. Opublikować je na swoim profilu na fb
  4. Oznaczyć je hasztagiem #wałczgastrochallenge
  5. I nominować kolejne 3 osoby do zabawy

Proste i skuteczne. To co, wchodzisz do gry?

#wspierajmysię