to wygodne i bezpieczne rozwiązanie dostępne już w ponad 80 polskich miastach, również w Wałczu!


Całej transakcji wniesienia opłaty za postój w Strefie Płatnego Parkowania można łatwo dokonać w swoim telefonie. Nie ma potrzeby szukania parkometrów ani drobnych, więc dodatkowo użytkownicy aplikacji oszczędzają swój czas.


Usługa pozwala na opłacenie dokładnie takiego czasu parkowania, jakiego potrzebujemy dzięki funkcji START-STOP. Do wyboru są również parkowanie "Na czas" oraz "Za określoną kwotę". Opłaty parkingowe są dokładnie takie same, jak przy zakupie papierowych bilecików.


SkyCash
rozwija sieć mobilnych płatności za parkowanie już od 2011 roku, zapewniając kierowcom wygodną formę regulowania należności przy użyciu telefonów. System eliminuje takie uciążliwe czynności, jak przewidywanie czasu postoju, szukanie parkometru, czy wracanie do pojazdu, aby włożyć za szybę bilet parkingowy. Aplikacja mobilna daje trzy możliwości opłacania parkowania: na czas, za kwotę (jak w klasycznych parkometrach) oraz Start/Stop, którą wybiera blisko 80 proc użytkowników mobiParking. Decyduje o tym przede wszystkim wygoda oraz możliwość płacenia wyłącznie za faktyczny czas postoju, z dokładnością co do minuty. Wystarczy, wysiadając z auta, uruchomić aplikację w telefonie i rozpocząć parkowanie, a po powrocie zatrzymać je jednym dotknięciem ekranu dzięki usłudze mobiParking, która dostępna jest na ekranie głównym aplikacji. Wystarczy podać numer rejestracyjny pojazdu i jego nazwę oraz podać źródło płatności, aby zacząć korzystać z bezpiecznego i wygodnego parkowania.


Poniżej podajemy szczegóły obowiązywania strefy dla Wałcza:


Aby opłacić postój za pomocą aplikacji wystarczy:

  1. uruchomić aplikację SkyCash
  2. wskazać Wałcz z listy dostępnych miast
  3. wybrać jedną z form płatności

Aby opłacić postój za pomocą SMS, dzięki SkyCash należy:

  1. w celu rozpoczęcia parkowania wysłać sms o treści WLC na numer 82002
  2. w celu zakończenia parkowania wysłać sms o treści K na numer 82002


Dzięki SkyCash nie tylko parkowanie w mieście będzie wygodniejsze. Wszystkim, których czekają dalsze podróże i będą chcieli skorzystać z połączeń kolejowych aplikacja oferuje m.in. zakup biletów PKP Intercity i aż 9 przewoźników regionalnych (m.in. Polregio, czy Koleje Dolnośląskie). Wyszukiwanie połączeń jest bardzo proste, a zakup szybki i wygodny. Bilety dostępne są do kontroli nawet w trybie offline. Warto więc zainstalować aplikację SkyCash, jeśli planujemy wrócić do podróżowania. 


To nie wszystko, bo SkyCash zadbał też o rozrywkę swoich użytkowników. W aplikacji dostępna jest szeroka oferta kodów dostępowych np. do serwisów gamingowych (takich jak Steam, Xbox, PlayStation), serwisów VOD (Netflix, CDA Premium, Player, FilmBox), czy streamingu muzyki (Spotify Premium). 


Aplikację można pobrać w sklepach Google Play, AppStore oraz Huawei App Gallery. 


SkyCash to wszystko, co jest przydatne w mieście lub podróży, dostępne w zasięgu jednego kliknięcia. Parkowanie, komunikacja miejska, przejazdy taxi, pociągi, a nawet połączenia lotnicze to jedne z wielu produktów, za które można zapłacić dzięki aplikacji SkyCash. Ponadto aplikacja daje możliwość założenia rachunku płatniczego w bardzo prosty sposób i korzystania z szybkich i wygodnych usług finansowych. Natychmiastowe przelewy pomiędzy użytkownikami, przelewy na dowolny rachunek czy wpłaty i wypłaty gotówki w bankomatach. 


SkyCash to uniwersalne rozwiązanie dla wszystkich, którzy cenią sobie wygodę i nie lubią tracić czasu na skomplikowane formalności lub stanie w kolejkach. Z aplikacji SkyCash korzysta już ponad 2 milionów osób w całej Polsce. Każdy zasługuje na tę wygodę.Wałczanie i wałczanki również :)


Więcej informacji na stronie https://www.skycash.com/parkowanie-przez-telefon/