Drodzy wałczanie, drogie wałczanki!

Z wielką radością informujemy, iż projekt pn.: „Rewitalizacja na terenie gmin województwa zachodniopomorskiego znajdujących się w Specjalnej Strefie Włączenia" realizowany w latach 2016-2017, ma szansę na finał w prestiżowym konkursie REGIOSTARS 2020. To ogromne wyróżnienie już na tym etapie.

To ogromny sukces nas wszystkich biorących udział w projekcie: włodarzy gmin, samorządów, partnerów, mieszkańców. Efekt pracy u podstaw zaangażowanych społeczności lokalnych.

Nie spoczywamy w naszych działaniach, walczymy dalej o przyszłość naszej wspólnej rewitalizacji społecznej! W roku bieżącym Wałcz także skorzysta z udziału właśnie w tym projekcie. Rewitalizacji podlegać będą tereny na ulicy: Tysiąclecia, Kościuszki i Kilińszczaków - ale o tym już wkrótce!

Dzisiaj wspólnie zawalczmy również o finał REGIOSTARS 2020 i oddajmy głos! Niech wieść o działaniach mieszkańców naszych małych ojczyzn idzie w świat!

Co należy zrobić? O co prosimy?

Wystarczy codziennie oddać głos (kliknąć serduszko) przy projekcie Social Revitalization (4 kategoria) na stronie https://regiostarsawards.eu/

(dokładna nazwa Citizens engagement for cohesive European cities)

Z góry serdecznie dziękujemy! Klikajmy!

Źródło informacji: A. Gródka, Naczelnik Wydziału Spraw Społecznych