Wspólnie z naszymi miastami partnerskimi w Werne, Kyritz i Baileul ruszamy z kampanią „DODAJMY SOBIE ODWAGI”.


W tych trudnych dniach dzieci we Włoszech malują tęcze i zawieszają swoje rysunki w oknach, aby pokazać, jak ważne jest teraz pozostanie w domu. Tęcza i słońce dodają im odwagi. Tę samą siłę chcemy tchnąć w dzieci z Wałcza, Werne, Kyritz i Baileul.

Kochane dzieci, malujcie tęcze i inne znaki nadziei, powieście je w oknie w swoim pokoju, zróbcie zdjęcie swojej pracy i wysilcie do nas na adres e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., a my opublikujemy je na naszej stronie internetowej www.walcz.pl z imieniem, pochodzeniem i wiekiem artysty*.

Galerię uzupełnimy o zdjęcia rysunków dzieci z naszych miast partnerskich, aby mieszkańcy czuli się solidarnie ze sobą związani.

Wiele małych obrazów może stać się jednym dużym obrazem nadziei.

*prosimy nie przesyłać zdjęć z wizerunkiem dzieci - nie będą publikowane.