W tym roku posprzątam swój kawałek Polski!

Inne
Termin: 18 Wrz 2020 00:00 - 20 Wrz 2020 00:00

Miejsce: Polska

UWAGA! UWAGA! Dużymi krokami zbliża się finał 27. akcji Sprzątanie świata Polska! #SSP2020.
Jak co roku, w trzeci weekend września, ruszymy posprzątać Polskę.  I nie może Ciebie w tym czasie zabraknąć!

Pierwsze kroki:
 1. Wejdź na stronę http://naszaziemia.pl/ssp2020
 2. Kliknij “dołącz do akcji” i wypełnij informacje o swojej, planowanej akcji terenowej.
3. Jak co roku, w trzeci weekend września, ruszymy posprzątać Polskę.  I nie może Ciebie w tym czasie zabraknąć!  Tegoroczna Akcja niewątpliwie różnić będzie się od poprzednich edycji z powodu pandemii Covid-19, o czym będziemy Was informować na bieżąco. Cel jednak pozostaje ten sam - zadbać o nasz dom - naszą Ziemię.
 Więcej informacji znajdziesz na naszej stronie i informatorze 27. Akcji Sprzątanie świata - Polska http://naszaziemia.pl/ssp2020
 Dołączajcie do wydarzenia, gdzie będziemy na bieżąco informować o aktualnościach związanych z akcją.
 Udostępnijcie i zapraszajcie do wydarzenia swoich przyjaciół, rodziny, znajomych, kolegów z pracy i ze szkoły! W tym roku każdy z nas posprząta tylko kawałek. Razem posprzątamy całą Polskę!

--
O Akcji
Mija 26 lat odkąd Mira Stanisławska-Meysztowicz założyła Fundację “Nasza Ziemia”. Od początku istnienia Fundacja koordynuje największą, ekologiczną Akcję Sprzątanie świata-Polska, która jest częścią ogólnoświatowego ruchu „Clean Up The World” zainicjowanego w Australii przez podróżnika i żeglarza, Iana Kiernana. Jest ona sztandarowym punktem w codziennej pracy Fundacji na rzecz ochrony środowiska naturalnego w Polsce i edukacji ekologicznej.
Plastik? Rezygnuję. Redukuję. Segreguję.
W tym roku szczególną uwagę poświęcamy żółtej frakcji odpadów - plastikowi. Badania pokazują, że zużywamy go niestety codziennie bardzo dużo - jednorazowe torby na zakupy, plastikowe butelki, słomki, kubki… a to tylko niestety wierzchołek góry lodowej.
Właśnie dlatego hasło tegorocznej Akcji brzmi: Plastik? Rezygnuję. Redukuję. Segreguję.

 

Addres
78-600 Wałcz

 

Mapa


 

Terminy


  • Od 18 Wrz 2020 00:00 do 20 Wrz 2020 00:00