43. OTSR (w sieci) Wobec własnego czasu, Wałcz XI 2020

Kultura i sztuka
Termin: 30 Lis 2020 07:00 - 23:59

Miejsce: Wydarzenie online

43. OTSR (w sieci) Wobec własnego czasu, Wałcz XI 2020
Kochani miłośnicy i miłośniczki literatury i sztuk scenicznych!
Planowaliśmy, jak zwykle od 43 lat, spotkać się jesienią w Wałczu żeby posłuchać i popatrzeć jak przy pomocy literatury i Waszego bycia na scenie opowiadacie o własnym czasie, ale nasz czas postawił przed nami niewyobrażalne dotąd wyzwania.
Nie chcemy jednak rezygnować z tego wyjątkowego spotkania z Wami i dlatego proponujemy w tym roku formułę, która jest kompromisem pomiędzy być albo nie być a jednocześnie może otwierać przed nami wszystkimi nowe obszary i narzędzia kreatywności i interpretacji.
W tym roku zapraszamy Was do interpretacji utworów literackich autora współcześnie żyjącego przy pomocy dostępnych środków komunikacji elektronicznej i tego wszystkiego, co może być zaprezentowane w sieci.

Proponujemy dwie kategorie OTSR:
1. artystyczną – otwartą na działanie literatury poprzez nowe media i w nich,
2. tradycyjną – dla tych, którzy chcą pielęgnować tradycję recytacji i poezji śpiewanej, w miarę możliwości technicznych.
Potraktujmy tę sytuację jako wyzwanie i pretekst do poszukiwań nowych artystycznych form wyrazu scenicznego i pozascenicznego a wierzę, że wydarzą się rzeczy, które zaskoczą nas samych pozytywnym potencjałem ograniczeń naszego czasu.

Wszelkie informacje znajdziecie w regulaminie lub pod numerem telefonu: +48 512 207 877. Link do zgłoszenia:
https://forms.gle/p8xEf9RV5f6Mf9Gu6
Czekamy z ekscytacją na Wasze utwory!
Maciej Łukaszewicz
Dyrektor

 

Telefon
512 207 877
E-mail
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Addres
pl. Zesłańców Sybiru 3, 78-600 Wałcz

 

Mapa


 

Terminy


  • 30 Lis 2020 07:00 - 23:59