Zapraszamy na 10-kilometrowy, wirtualny bieg partnerski

Werne / Wałcz / Bailleul / Kyritz / Poggibonsi / Lytham St. Annes 2020

WIRTUALNIE PRZEZ GRANICE!

W tym roku nasze zaprzyjaźnione miasto Werne zaprasza wszystkich biegaczy - zarówno z Werne, jak i swoich miast partnerskich (w tym oczywiście z Wałcza) - do wzięcia udziału w pierwszym wirtualnym biegu partnerskim, który odbędzie się 6 czerwca 2020 r.

Pierwotnie spotkanie sportowców z zaprzyjaźnionych miast zaplanowano na tradycyjnym już biegu miejskim w Werne, który, niestety, w tym roku odbyć się w klasycznej formie nie może  z powodu pandemii koronawirusa.

Organizatorzy zapraszają:

Chcielibyśmy, aby biegacze ze wszystkich naszych miast partnerskich wystartowali 6 czerwca br. około 11.00 rano spod swoich domów. Będziemy wdzięczni za przesłanie zdjęć dokumentujących udział w biegu – zdjęcia trasy, a także czasu ukończenia biegu tak, abyśmy mogli je pokazać światu. Oczywiście, apelujemy o uczciwość sportową! Prosimy o zatrzymanie czasu biegu za pomocą zegarka lub aplikacji. Ocenimy i opublikujemy wyniki.

Biegacze mogą zarejestrować się już teraz, zgłaszając swój udział pod adresem e-mail organizatorów – zapisy koordynuje Stefanie Viefhues, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Wyniki biegu na 10 km należy przesłać pocztą elektroniczną w sobotę, 6 czerwca 2020 r., do godz. 17.00 na adres Stefanie Viefhues, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. (zdjęcie lub zrzut ekranu zatrzymanego czasu, z nazwiskiem, miastem i rokiem urodzenia).Przewidujemy nagrodę dla najlepszego biegacza miast partnerskich!

Ważne informacje:

- nie ma potrzeby korzystania z aplikacji typu Endomodo lub Google Fit, wystarczy zdjęcie zatrzymanego czasu na zegarku

- niezbędne dane do rejestracji to: imię, nazwisko, rok urodzenia, miasto i kraj

- rejestracja – już od dziś bezpośrednio u organizatorów w Werne, wynik -  do godz. 17.00 6 czerwca, na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

- organizator zapewnia medale - są dla wszystkich, którzy zakończą bieg i prześlą swój czas

- udział w wirtualnym biegu jest bezpłatny

W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt ze Stefanie Viefhues (tel .+49 172/44 22 373, e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.) lub z Edytą Czapczyńską (tel. +48 603 058 950, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.).
 

https://www.werne.de/de/aktuelles/meldungen/20200513-partnerschaftslauf.php


Zapraszamy do udziału i życzymy powodzenia!

Źródło informacji: E. Czapczyńska, WRiPM