pomorze zachodni

O FIRMIE

EAGLE LASERS to światowy lider w produkcji systemów cięcia laserowego w technologii fiber. Dzięki naszemu wydajnemu połączeniu wysokiej mocy, niezrównanego przyspieszenia i najnowocześniejszych technologii cięcia, nasi klienci osiągają wysoką jakość przy znacznie niższych kosztach produkcji. Wierzymy, że tylko skuteczne innowacje pozwalają zoptymalizować produktywność, dlatego wciąż rozwijamy nasze maszyny i zdobywamy kolejne szczyty w obszarze technologii fiber. Jesteśmy marką międzynarodową. Nasze wycinarki laserowe i systemy automatyzacji pracują na czterech kontynentach. Posiadamy oddziały w Niemczech, we Włoszech i w Skandynawii oraz silną, globalną sieć dystrybutorów.

Elastyczność produkcji, niemal nieograniczona różnorodność wycinanych kształtów, szeroki zakres obrabianych materiałów w połączeniu z bardzo wysoką jakością dostarczają odpowiedzi, dlaczego technologia cięcia laserowego uznawana jest za niezastąpioną w obróbce blach.

Power tech sala

Naszą firmę tworzą ludzie. Ludzie młodzi, kreatywni, czerpiący z realizacji własnych pomysłów ogromną satysfakcję. Tym co nas łączy i sprawia, że firma to coś więcej niż miejsce pracy jest chęć tworzenia najlepszych, najbardziej zaawansowanych technologicznie maszyn na świecie. Naszą codzienną pracę, skoncentrowaną na  świadomym działaniu, kierujemy ku nieustannemu rozwojowi, ciągłemu ulepszaniu i wprowadzaniu efektywnych zmian. Pracujemy aby owe możliwości wyboru pozwalały dostarczać naszym Klientom urządzenia i rozwiązania spełniające ich indywidualne potrzeby.

NASZE PRODUKTY

W naszym portfolio produktów można znaleźć trzy serie wycinarek laserowych: iNspire, eVision oraz eSmart. Zostały one skonstruowane zgodnie z filozofią „Idealnej Koncepcji Maszyny”, będącej wynikiem wieloletnich badań, analiz i testów. Dzięki niezawodnym komponentom takim jak własna opatentowana głowica tnąca eVa, nasze wycinarki oferują najwyższą jakość pracy. Ponadto, aby zapewnić naszym klientom pełną produktywność i efektywność, nasza oferta zawiera również rozbudowane systemy automatyzacji oraz innowacyjne oprogramowanie.

seria inspire

innowacyjne, zaawansowane technologicznie wycinarki dedykowane Klientom o najwyższych oczekiwaniach przeznaczone do  produkcji masowej o najwyższej precyzji

seria eVision

uniwersalne, nowoczesne maszyny przeznaczone do zróżnicowanej oraz wydajnej produkcji

seria bAsic

podstawowa wersja wycinarek EAGLE charakteryzująca się prostą konstrukcją i łatwą obsługą dla tych, którzy rozpoczynają przygodę z laserem


DOFINANSOWANIA

Obserwujemy najnowsze technologie na świecie i czerpiemy z nich projektując systemy laserowe. Projekty stworzone przez nasz kreatywny zespół uzyskały dotację ze środków Unii Europejskiej. Przez ekspertów zostały ocenione jako innowacja w skali świata. Dofinansowania na nowoczesne projekty przełożyły się na oferowane przez nas zaawansowane technologicznie produkty.

 
Janusz Marcin Ejma
CEO w  EAGLE LASERS

www.eagle-group.eu

tel. +48 67 258 48 31

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Pozostałe firmy