Informacja nt. naboru do klasy w Oddziale Mistrzostwa Sportowego przy I LO im. Kazimierza Wielkiego w Wałczu.

Z ogromną przyjemnością prezentujemy naszą wyjątkową ofertę edukacyjną na rok szkolny 2024/2025 skierowaną do uczennic klas 8, które pragną połączyć swoje zainteresowania edukacyjne z pasją do trenowania wioślarstwa. Nasze I Liceum Ogólnokształcące im. Kazimierza Wielkiego z Oddziałami Mistrzostwa Sportowego w Wałczu to doskonałe miejsce, gdzie młode adeptki wioślarstwa mogą rozwijać swoje umiejętności zarówno sportowe, jak i intelektualne.

Nasz program edukacyjny został starannie zaprojektowany tak, aby umożliwić harmonijne połączenie intensywnych treningów wioślarskich z wysokim standardem nauki. Dzięki wykwalifikowanej kadrze pedagogicznej oraz doświadczonym trenerom wioślarstwa, uczennice będą miały okazję nie tylko doskonalić swoje umiejętności sportowe, ale również zdobywać wiedzę na najwyższym poziomie. Zapewniamy inspirujące lekcje, nowoczesne zaplecze edukacyjne oraz wsparcie w realizacji marzeń sportowych.

Zachęcamy wszystkie młode entuzjastki wioślarstwa do dołączenia do naszego prestiżowego liceum, gdzie mogą rozwijać się zarówno jako sportsmenki, jak i uczennice, przygotowując się do przyszłych wyzwań z determinacją i pasją. Dla nas liczy się nie tylko rozwój sportowy, ale także edukacyjny i osobisty każdej uczennicy, dlatego gwarantujemy indywidualne podejście i opiekę na każdym etapie ich nauki i treningów.Źródło informacji: J. Błoch, I LO im. Kazimierza Wielkiego z Odziałem Mistrzostwa Sportowego w Wałczu