Spotkanie konsultacyjno-informacyjne w Urzędzie Miasta Wałcz. Zapraszamy!

W związku z bardzo dużym zainteresowaniem związanym z planami zagospodarowania terenów ul. Orlej, ul. Pocztowej, ul. Sądowej w ramach przystąpienia do sporządzenia miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego miasta Wałcz dla terenu położonego w rejonie ulic: Orlej, Pocztowej i Sądowej, Burmistrz Miasta Wałcz zaprasza w dniu 16 grudnia 2021 r. o godz.: 14:00 do budynku Urzędu Miasta Wałcz (sala nr 109) na spotkanie konsultacyjno-informacyjne poprzedzające przeprowadzenie konsultacji przewidzianych w procedurze planistycznej to jest przed wyłożeniem projektu planu do publicznego wglądu.

Celem spotkania będzie zidentyfikowanie potrzeb Mieszkańców w zakresie zagospodarowania ww. terenów: „Co jest dla mnie ważne?”, „Czego brakuje w projekcie?”, „Co należałoby zmienić?”

W związku z koniecznością zachowania restrykcji sanitarnych oraz ograniczeniami związanymi z organizowaniem spotkań publicznych zwracam się z prośbą o zgłaszanie deklaracji uczestnictwa w terminie do dnia 14 grudnia 2021 r. w formie pisemnej na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Jednocześnie informuję, że konsultacje zostaną przeprowadzone także w formie zdalnej (transmisja prezentacji LIVE na profilu Urzędu Miasta Wałcz na Facebooku, z możliwością wnoszenia komentarzy, zadawania pytań w trakcie spotkania, a także po jego zakończeniu).

Pobierz materiały do dyskusji: koncepcja zagospodarowania terenu.

Do zobaczenia! Razem zaplanujmy nasze miasto!


Źródło informacji: Wydział Zagospodarowania Przestrzennego i Środowiska