Informujemy, że Fundacja ADRA Polska i należący do niej portal Grupawsparcia.pl wraz z partnerem akcji: Fundacją PZU, serdecznie zapraszają mieszkańców województwa zachodniopomorskiego do udziału w grupach wsparcia online.


• Chcesz dołączyć do grupy osób, które borykają się z podobnymi problemami?
• Zadbać o swoją kondycję psychiczną i ogólne samopoczucie?
• Dowiedzieć się jak skutecznie radzić sobie ze stresem
i pokonywaniem trudności?
• Wzmocnić poczucie własnej wartości?

Skorzystaj z porad ekspertów!

• A może prowadzisz lokalną grupę lub ośrodek wsparcia i chcesz dotrzeć do szerszego grona społeczności lokalnej?

Skorzystaj z darmowej reklamy!

Darmowe grupy wsparcia online
Grupy wsparcia online np. ciężka choroba, niepełnosprawność, przemoc w rodzinie, długi, prowadzone są przez ekspertów. Nabór do grupy wsparcia jest ciągły.
Więcej informacji o naborze można znaleźć pod linkiem:
https://grupawsparcia.pl/portal/grupy/11/grupa-wsparcia-dla-wszystkich/78

Darmowe poradnictwo psychologiczne
W ramach uczestnictwa w grupie wsparcia istnieje możliwość przeprowadzenia indywidualnych rozmów psychologicznych z użytkownikami z województwa zachodniopomorskiego, którzy zgłoszą takie zapotrzebowanie. Program poradnictwa indywidualnego obejmuje zagadnienia dotyczące radzenia sobie ze stresem
i przezwyciężania problemów życiowych związanych z pandemią, wzmocnienie zdrowia psychicznego i poczucia własnej wartości.

Promocja dla lokalnych grup wsparcia
Ponadto zachęcamy wszystkie lokalne grupy i ośrodki wsparcia działające w formie bezpośredniego kontaktu uczestników na terenie województwa zachodniopomorskiego do informowania lokalnej społeczności o swojej działalności za pośrednictwem darmowej reklamy na portalu GrupaWsparcia.pl pod linkiem: https://grupawsparcia.pl/lokalneGrupyWsparcia

Projekt ten sfinansowano ze Środków Fundacji PZU

Więcej informacji można otrzymać za pośrednictwem e-maila: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Osoba do kontaktu: Kontakt dla mediów:
Jakub Juszczyk Urszula Hajn
ADRA Polska ADRA Polska
+ 48 690 890 690 + 48 790 796 718
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
ADRA Polska | www.adra.pl ADRA Polska | www.adra.pl