Dołącz do projektu Akcelerator Startu Zawodowego, z którego w całym kraju skorzystało już ponad 800 osób!

Zdobądź kwalifikacje zawodowe, pożądane przez pracodawców, przy 100% dofinansowaniu z UE! Projekt jest skierowany do osób w wieku 18 - 29 lat, zamieszkałych w woj. zachodniopomorskim ( Szczecin i powiat wałecki), chcących wrócić na rynek pracy bądź zdobyć najbardziej pożądane kwalifikacje zawodowe według barometru zawodów 2019.

W ramach projektu gwarantujemy:

  • 2 – godzinne spotkanie z Doradcą Zawodowym, podczas którego nastąpi identyfikacja predyspozycji zawodowych, talentów, przewag konkurencyjnych oraz możliwości w zakresie doskonalenia zawodowego.
  • Stworzony podczas spotkania Indywidualny Plan Działania pozwoli na konkretne i aktywne działanie w projekcie. Dodatkowo podczas spotkania Uczestnik opracuje / udoskonali swoje CV, które przybliży go do wymarzonego pracodawcy.
  • Szkolenia mające na celu podwyższanie lub dostosowywanie kompetencji i kwalifikacji niezbędnych na rynku pracy w kontekście zidentyfikowanych potrzeb.
  • 1 – godzinne spotkanie z Doradcą Zawodowym, służące podsumowaniu działań w ramach projektu i pracy nad aspektami rynku pracy
  • Wsparcie Pośrednika Pracy w zdobywaniu rynku pracy, mające na celu pokazanie drogi dotarcia do wymarzonych pracodawców oraz ofert pracy nie tylko na rynku jawnym, ale również i ukrytym.
  • Dodatkowo: stypendium szkoleniowe, zwrot kosztów dojazdu, lunch oraz przerwy kawowe podczas zajęć.

Jeśli:

- masz 18 – 29 lat

- jesteś osobą bierną zawodowo/ bezrobotną

- mieszkasz na terenie powiatu Wałeckiego

- nie uczysz się w trybie dziennym/ stacjonarnym

- w ciągu ostatnich 4 tygodni nie korzystałeś ze środków publicznych ( szkolenia/ staże/ dofinansowania)

- chcesz odmienić swoją zawodową przyszłość/ zdobyć nowe kwalifikacje zawodowe

To ten projekt jest właśnie dla Ciebie!

 

Więcej o projekcie:

https://zachodniopomorskie.startzawodowy.eu

Masz pytania, wątpliwości - pisz, dzwoń:

kom: 536 160 200

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.