Szanowni Państwo,

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Szczecinku

serdecznie zaprasza na spotkanie informacyjne „Fundusze Europejskie na rozwój turystyki w województwie zachodniopomorskim”, które odbędzie się 17 maja br. w godz. 10.00-12.30, w Urzędzie Miasta w Wałczu, Plac Wolności 1, 78-600 Wałcz, w sali 109.

 

Podczas spotkania przedstawione zostaną założenia dotyczące działania 1.5 Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Zachodniopomorskiego - Inwestycje przedsiębiorstw wspierające rozwój regionalnych specjalizacji oraz inteligentnych specjalizacji, typ projektów: Innowacyjne inwestycje przedsiębiorstw: projekty przedsiębiorstw zakładające rozwój innowacyjności i konkurencyjności w sektorze turystyki w obszarze turystyki wodnej, turystyki aktywnej (w tym w szczególności turystyki rowerowej), turystyki poznawczej i kulturowej.

Spotkanie skierowane jest do wszystkich osób zainteresowanych tematyką szkolenia.

 Udział w spotkaniu jest bezpłatny. Organizator zapewnia materiały edukacyjne. Planowane zakończenie - godz. 12.30.

 Uprzejmie prosimy o telefoniczne (tel. 94 372 92 50 lub tel./fax. 94 372 92 47) lub elektroniczne (e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.) potwierdzenie udziału w spotkaniu do dnia 16.05.2019 r. do godz. 12:00.

 Informujemy, iż niniejsze spotkanie jest kolejnym z cyklu spotkań i szkoleń organizowanych przez LPI Szczecinek dla mieszkańców powiatu drawskiego, szczecineckiego, świdwińskiego oraz wałeckiego. Wszystkie informacje o aktualnie prowadzonych spotkaniach informacyjnych, konferencjach czy szkoleniach można uzyskać śledząc następujące strony internetowe: www.funduszeeuropejskie.gov.pl lub www.rpo.wzp.pl w zakładce: Weź udział w konferencjach
i szkoleniach.

 

Tytuły załączników:

  1. Formularz zgłoszeniowy
  2. Program spotkania informacyjnego

 

 

Organizator spotkania informacyjnego: 

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Szczecinku

Ul. Warcisława IV 16

78 – 400 Szczecinek

Tel.: 94 372 92 50, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Zaprasza zespół LPI:

Joanna Radomska

Edyta Wieleba-Matyśniak

Tekst: Joanna Steinke, Wydział Zamówień Publicznych i Funduszy Pomocowych