Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Szczecinku serdecznie zaprasza

przedsiębiorców zainteresowanych realizacją projektów badawczo-rozwojowych do udziału w webinarium Fundusze Europejskie na rozwój przedsiębiorstw – Działanie 1.1 Projekty badawczo-rozwojowe przedsiębiorstw w ramach RPO WZ”, które odbędzie się 19 kwietnia 2021 r. w godz. 10.00-10.40.

Osoby zainteresowane uczestnictwem proszone są o przesłanie wypełnionego formularza zgłoszeniowego na adres:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do 16 kwietnia 2021 r. do godz. 14.00.

Udział w webinarium jest bezpłatny - Osoby zakwalifikowane do udziału w webinarium zostaną poinformowane drogą mailową na wskazany w zgłoszeniu adres e-mail.

Uwaga! W przypadku osób niepełnosprawnych prosimy o poinformowanie organizatora o swoich potrzebach.

Kiedy?

19 kwietnia 2021 r.  godz. 10:00- 10.40.

Gdzie?

Webinarium zostanie przeprowadzone na platformie zoom. Link wraz z hasłem do webinarium zostanie wysłany w osobnej wiadomości najpóźniej w dniu wydarzenia . Aby wziąć udział w webinarium, należy zainstalować na komputerze aplikację Zoom Client lub pobrać ją na telefon.

Dla kogo?

Webinarium skierowane jest do przedsiębiorców zainteresowanych pozyskaniem wsparcia z Funduszy Europejskich na realizację projektów badawczo-rozwojowych.

Program webinarium

  • Powitanie uczestników, przedstawienie programu, Organizatorów webinarium oraz Sieci Punktów Informacyjnych Funduszy Europejskich (PIFE);
  • Przedstawienie głównych założeń naboru dla działania 1.1 Projekty badawczo-rozwojowe przedsiębiorstw w ramach RPO WZ.

 

Organizatorzy spotkania

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Szczecinku
ul. Warcisława IV 16, 78-400 Szczecinek
tel. 94 37 29 250, 606 985 226, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Punkty Informacyjne Funduszy Europejskich

Jednocześnie serdecznie zapraszamy do korzystania we wszystkie dni robocze z bezpłatnych usług Sieci Punktów Informacyjnych Funduszy Europejskich, w ramach których oferujemy: 

  • konsultacje telefoniczne, mailowe oraz w siedzibach punktów w zakresie znalezienia źródeł dofinansowania pomysłów, pomocy beneficjentom Funduszy Europejskich w przy realizacji, rozliczaniu projektów,
  • publikacje dotyczące Funduszy Europejskich,
  • udział w szkoleniach, warsztatach, spotkaniach informacyjnych.

on line - platforma zoom

Szczecinek ul. Warcisława  IV16

 

Znajdź Punkt Informacyjny

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Szczecinku

Starostwo Powiatowe w Szczecinku

  1. Warcisława IV 16 78-400 Szczecinek

pon. 7.00-17.00

wt., śr., pt. 7.00-15.00

czw. 8.00-16.00

tel. 94 37 29 250, 606 985 226, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Źródło informacji: Edyta Wieleba-Matyśniak, Specjalista ds. Funduszy Europejskich