Tuczno | Strojnowy-pierwszy wokalista legendarnego DAAB-u

Kategoria
Rozrywka
Termin
2020-08-01 20:00
Miejsce
Zamek Tuczno - Zamek Tuczno

Zapraszamy na koncert do Tuczna, na którym wystąpi Piotr Strojnowski, współzałożyciel i były lider Daab-u wraz ze swoim zespołem Strojnowy.
Pozostałymi członkami grupy są doświadczeni muzycy: Grzegorz Rytka, Michał Marecki, Paweł Mazurczak, Jacek Orłow, Piotr Hrycyk i Łukasz Hodor, znani z takich zespołów jak T.Love, Daab, Kapela ze wsi Warszawa, Sidney Polak, Mamadou & Sama Yoon, Habakuk czy The Bartenders. Za live mix koncertów odpowiada Mariusz „Activator” Dziurawiec ze Studia As One.
Muzyczna bezpretensjonalność oraz teksty Piotra wypełniają niszę w liryce polskiej muzyki, w której tak niewiele słyszy się komentarzy do czasów współczesnych. Śpiewa również o miłości w sposób bardziej wyrafinowany niż standartowy poziom polskiej piosenki.
Piotr Strojnowski to ważna postać polskiej sceny. Jest autorem tekstów i współkompozytorem takich przebojów Daabu jak „Ogrodu serce”, „Fala ludzkich serc”, „Słowo ciałem się stało”, „Serce jak ogień” czy „Fryzjer na plaży”. Niektóre z tych nieśmiertelnych klasyków historii krajowego reggae będzie można również usłyszeć na tym koncercie.

 
 

Terminy

  • 2020-08-01 20:00