Hope Dies Last Tour - Earthfall + Psylocybia pt.3

Kategoria
Rozrywka
Termin
2020-03-13 20:00
Miejsce
MUSIC CLUB THESTYLACJA - PONIATOWSKIEGO 13-15, 78-600 Wałcz
Telefon
509 444 980
E-mail
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Zespół EARTHFALL ze Słupska na swojej trasie promującej album Hope Dies Last wystąpi w Thestylacji w Wałczu!

Zespół powstał w Słupsku w 2008 roku. Muzyka to połączenie wielu gatunków, m.in. metalcore, hardcore, death metal. W 2012 roku nagrał płytę zatytułowaną „Between the Verses of Duality”. Zespół sporo koncertował, grając między innymi z takimi zespołami z Polski jak: Decapitated, Frontside, Trauma, Materia, Mastabah, Virgin Snatch, Armagedon, Calm Hatchery, Qvo Vadis oraz z zagranicy: Striking Justice (Holandia), Claustrofobia (Brazylia), Land of Tears (Brazylia). Uczestniczył w wielu festiwalach (m.in. Warhead 2012, Festiwal Mocnych Brzmień w Świeciu). W czerwcu 2019 roku premiere miała druga płyta zespołu, „Hope Dies Last’, do której nakręcono dwa teledyski promujące. 6 lipca 2019 zespół wygrał pierwszą nagrodę na drugiej edycji Yach Music Festiwal, a 26 lipca wygrał konkurs kapel Festiwalu Mocnych Brzmień im. Ryśka Bieńka w Świeciu. Płyta "Hope Dies Last" zajęłą drugie miejsce w plebiscycie audycji Polisz Czart radia WNET na "Najlepszy niezależny album roku 2019".
Skład zespołu:
Tomasz Kulewicz – wokal
Paweł Korneluk – gitara
Michał Woronkowicz – gitara
Maksym Kędzierski – bas
Szymon Wyrwicz – perkusja

Youtube:
https://www.youtube.com/channel/UCvmHOuTLFJ0OF2_V1rBLvWw/videos

Spotify:
https://open.spotify.com/album/1UjB6E2DdtZYgsGzKngcZy

PSYLOCYBIA
Zespół Psylocybia uformowany został z inicjatywy Miłosza Anioła w 2011 roku. Pochodzi z północnej Polski i łączy w sobie elementy metalu i doom metalu, jednakże trudno jest w 100% zaszufladkować muzykę Psylocybii do konkretnego podgatunku. Nazwa to słowotwórstwo powstałe na bazie słowa „psylocybina” - substancji psychodelicznej. Oznacza nazwę własną królestwa, które jest podległe owej substancji. Teksty utworu opowiadają o śmierci, doświadczeniach psychodelicznych, walce z otaczającą rzeczywistością, węwnętrznych wizjach. Projekt ma na swoim koncie demo "Daybreak of Excellence", EP "Into the Light" i EP "Without Wisdom". Wszystkie stworzone i nagrane przez założyciela utwory muzyczne, odgrywane są następnie na żywo wraz z oficjalnymi członkami zespołu. Są nimi:

Miłosz Anioł – wokal/gitara
Szymon Wyrwicz - perkusja
Daniel Zięba - gitara
Sławomir Michalski - bass

Youtube:
https://www.youtube.com/watch?v=JJrVEwBTtkw

 
 

Terminy

  • 2020-03-13 20:00