Szamanizm Chakaski - Warsztaty.

Kategoria
Warsztaty
Termin
2019-11-16 09:00 - 2019-11-19 19:00
Miejsce
Siedlisko Niebieski Szczur - Siedlisko Niebieski Szczur Karsibór

W pełni kolorowej jesieni na Pojezierzu Drawskim, kolejny raz przyjeżdża do Siedliska Valeryj Topoev z Syberii.
Szaman, psycholog, fizyk, naukowiec, przyjaciel psów z Siedliska. Skromny, wybitnie mądry z poczuciem humoru.
Znów w grupie czeka nas praca z własnym duchem i umysłem, ze wszystkim co ważne, żeby harmonizować przestrzeń w której żyjemy.
Valeryj połączył współczesne techniki psychoterapii z technikami szamańskimi, których mądrość wykracza poza czas i zwyczajne pojmowanie świata.
W tym roku odbyły się już dwa warsztaty w Siedlisku – w lutym i maju.
Wszystko się zmienia, ożywa duch do zmian świata wewnętrznego a zmiany dostrzegamy już w świecie zewnętrznym.
Nic nie dzieje się samo, żeby zmieniło się życie, nie wystarczy tylko zrozumieć proces, trzeba zacząć działać, aktywnie uczestniczyć w rzece życia, która przepływa bezpowrotnie i naszym wyborem jest, na ile pełen znaczenia i miłości będzie czas nam podarowany.
Praca z technikami szamańskimi to ogromne, tajemnicze, konkretne wsparcie we wszystkich sferach życia : miłości, patrzeniu sercem, pracy i samorealizacji, spełnienia, akceptacji rodziny, akceptacji siebie i własnego, niepodważalnego miejsca w całym wszechświecie. Nie przyjeżdżaj jeśli oczekujesz transcedentalnego czary – mary, odlotu w kosmos, ucieczki od codzienności, teoretycznych modeli wglądu. Znajdziesz tego wszędzie pod dostatkiem i na zdrowie.
Na warsztatach szamanizmu chakaskiego spotkasz się ze sobą tylko. Czyli z całym bogactwem z którym się rodzimy, jest tego tak dużo skarbów, że czasem trudno nam to udźwignąć, żeby poczuć prostotę szczęścia i miłości.
Zapraszam serdecznie z Walerym, cudowną tłumaczką jak z bajki – Janą, oraz całą wspierającą przestrzenią – lasem, ogniem, stadem koni i dobrymi duchami wsi Karsibór.
Warsztat trwa 4 dni, każdy dzień to inny temat, można być tylko na jednym dniu i też się skorzysta.

Dzień 1. Szamańskie sposoby (metody) rozwoju mocy słowa i pieśni (śpiewu).
Uwolnienie zdolności do mówienia, śpiewania, otwierania się poprzez słowo, pieśń. Słowa, które mają moc, uzdrawiają, naprawiają stan rzeczy. Jednocześnie poprzez słowa możemy przeanalizować siebie i różne sytuacje życiowe.

Dzień 2. Szamańskie sposoby rozwoju procesów zachodzących w świadomości.
Nasze wyobrażenia o dobrach materialnych, o pomyślności przeszkadzają w podjęciu dobrych, właściwych decyzji w życiu. Analiza przeszłości. Wykrycie, np., żalu z powodu niewłaściwych działań, ran psychicznych etc. Rezultatem praktyki jest pojawienie się optymizmu, spokojny umysł, dobry dopływ krwi do mózgu i ciała, pojawia się uczucie ciepła.


Dzień 3. Szamańskie sposoby oczyszczenia procesów zachodzących w podświadomości.
Nieświadomość lub to, co jest nieuświadomione - to jest całość procesów psychicznych, dla których nie ma subiektywnej kontroli (wobec których ta kontrola nie jest stosowana). Wszystkie nieświadome procesy mentalne są zwykle podzielone na trzy klasy:
1. Nieświadome mechanizmy świadomego działania (3 grupy: nieświadomy automatyzm; zjawiska nieświadomego nastawienia się; nieuświadomiony element świadomego działania).
2. Nieświadome siły napędowe świadomego działania - nastawienie się lub przekonania, z których nie zdajemy sobie sprawy, które istnieją podświadomie:
a. istniejące w zachowaniu fizycznym - gotowość do wykonania określonego działania;
b. istniejące w umyśle - polegają na gotowości do rozwiązywania problemów intelektualnych metodami znanymi i dostępnymi;
c. związane z percepcją, odbiorem świata - jesteśmy w stanie dostrzec tylko to, czego oczekujemy, spodziewamy.
3. “Nadświadome” procesy.

Dzień 4. Procesy w ciele i ruch oraz ślady tych procesów w świadomości.
1. Agresja - chce się ugryźć każdego. Powoduje napięcie mięśni szyi.
2. Chęć chwytania, kradzieży, posiadania czegoś.
3. Chęć utrzymania, zachowania tego, co posiadamy, co złapaliśmy, co mamy (różne interpretacje). Strach przed utratą tego, co się ma. Napięcie w rękach. Emocje powstają w wyniku jakiejś utraty w dzieciństwie. Zwiększona płaczliwość jako reakcja obronna. Jest także poczucie bezsilności.
4. Ślady ran, urazów itp.

Rezerwacja na adres mailowy : Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Informacja – Ewa Murach – Tel. 666 126 305
Po przesłaniu zgłoszenia udziału otrzymasz potwierdzenie, obowiązuje zaliczka – 100zł za każdy dzień warsztatu.

Cena – 330zł – jeden dzień warsztatu
Nocleg i wyżywienie w promocyjnej cenie specjalnie dla uczestników tego spotkania – 120zł/doba

 
 

Terminy

  • Od 2019-11-16 09:00 do 2019-11-19 19:00