Vera Jonas Experiment (HU) I indie rock

Kategoria
Rozrywka
Termin
2019-09-06 20:00 - 22:00
Miejsce
Zamek Tuczno - Zamkowa 1, 78-640 Tuczno

Na czele Vera Jonas Experiment, objawienia węgierskiej sceny alternatywnej ostatnich lat stoi… tak, zgadliście – Vera Jonas! Wokalistka, gitarzystka i autorka tekstów. Jak to się wszystko zaczęło? Podczas studiów muzycznych w Londynie została wytypowana do udziału w amerykańskim, rządowym programie OneBeat, który gromadzi najbardziej utalentowanych młodych artystów z całego świata na warsztatach w Stanach Zjednoczonych.

Jeszcze przed ukończeniem studiów, w 2011 roku, założyła zespół Vera Jonas Experiment. W 2013 roku ukazał się „Game” - krążek dwukrotnie nominowany do Independent Music Awards, w tym za najlepszy album. Płyta została wydana także w Japonii. Dwa lata później ukazała się EP-ka „Wanted”, a w 2016 roku zespół wydał płytę „Tiger, Now!” To właśnie ten krążek, pelen chwytliwych i żarliwych niezal-rockowych hymnów, zdobył na Węgrzech nagrodę dla najlepszego albumu indie/alternative i przyniósł liderce zespołu nagrodę Junior Songwriter Award.

Vera Jonas wraz z zespołem przyjeżdża na 5-koncertową trasę po Polsce, ale nie będzie to jej pierwszy kontakt z naszym krajem. W czerwcu 2018 wystąpiła na Tauron Life Festival w Oświęcimiu (u boku Santany czy The Stranglers), w bieżącym zaprezentowała się na Enea Spring Break w Poznaniu.. Teraz zobaczycie ją także w innych lokalizacjach – obecność obowiązkowa!

studio
https://www.youtube.com/watch?v=NF0J4adBjUk
https://www.youtube.com/watch?v=ZhVV9_R6sWQ
live
https://www.youtube.com/watch?v=EU5rrApKPZc
https://www.youtube.com/watch?v=_zOz4RIqdXY

Facebook:
https://www.facebook.com/verajonasmusic/

WSTĘP WOLNY!!!

A koncert a Hangfoglaló Program támogatásával jön létre!

 
 

Terminy

  • 2019-09-06 20:00 - 22:00