LAS - Gimnastyka mózgu, czyli warsztaty cyrkowe dla dzieci i dorosłych

Kategoria
Dla dzieci
Termin
2021-08-29 11:00
Miejsce
Promenada nad j. Raduń - Wałecka Aleja Gwiazd Sportu, Wałcz
29 sierpnia g. 11:00
Dawno nie byłeś na Letniej Akademii Sztuk?
W ostatnią niedzielę wakacji masz ku temu okazję. 
Zapraszamy na Promenadę przy j. Raduń na niesamowitą przygodę. Tym razem poćwiczymy mózg na warsztatach żonglerskich z elementami sztuki cyrkowej 
Wstęp wolny
opis warsztatów:
Gimnastyka mózgu, czyli warsztaty cyrkowe dla dzieci i dorosłych z elementami sztuki cyrkowej. Warsztaty dla dzieci prowadzone są w formie zabawy – usprawniają koordynację wzrokowo-ruchową, angażują obie półkule mózgowe, stymulują zmysły, ćwiczą poczucie równowagi, uczą cierpliwości i wytrwałości a ponadto dają wiele satysfakcji i radości. Warsztaty to od 45 do 90 minut wypełnione po brzegi kolorowymi rekwizytami, praktycznymi ćwiczeniami i zadaniami dla dzieci – kręcenie talerzykami, żonglerka piłeczkami oraz kolorowymi chusteczkami. Zajęcia dostosowane są do każdej grupy wiekowej. Warsztaty dla dorosłych prowadzone są w formie nauki podstaw sztuki żonglerskiej.
Formuła wzbogacona o pokaz żonglerski prowadzącego.
Warsztaty prowadzi Kamil Żongler Malecki – performer, żongler, klaun, pedagog cyrku. Od 2008 roku związany z pedagogiką cyrkową oraz sztuką ogniową. Trener żonglerki oraz klaunady od 2012 roku. Wierzy, że ludzie w każdej części świata śmieją się tak samo a uśmiech wędruje naprawdę daleko i wraca do nas ze zdwojoną siłą.
W przypadku złych warunków atmosferycznych warsztaty zostaną przeniesione do Wałeckiego Centrum Kultury.
Warsztaty dofinansowane z Miejskiej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych
fot. Oczajdusza – Michał Wojtarowicz
opis warsztatów: Kamil Żongler Malecki
 
 

Terminy

  • 2021-08-29 11:00