10. Wałecki Festiwal Biegowy

Kategoria
Sport
Termin
2021-07-10 17:00
Miejsce
Wałecka Aleja Gwiazd Sportu - Wałecka Aleja Gwiazd Sportu, Wałcz
Wracamy z kolejną, jubileuszową odsłoną 10.Wałeckiego Festiwalu Biegowego. Impreza zostanie rozegrana w symbolicznej dacie 10 lipca 2021 roku. Zapraszamy nad jezioro Raduń, tutaj każdy znajdzie coś dla siebie!
Długość Biegu Filmowego wyniesie w tym roku 10,4 kilometrów. Liczymy na kreatywne i barwne przebrania! Rok przerwy przyniósł kinematografii nowe premiery filmowe – jest w czym wybierać !
Jeżeli 10,4 km to dla Was za dużo, możecie wystartować w biegu na 6 km BiegamBoLubię Lasy, wówczas trasa odbiegnie nieco od jeziora i zwiedzicie także piękne bukowe lasy tamtejszej okolicy. W ramach imprezy zostanie rozegrany także marsz ChodzęBoLubię na dystansie 6 kilometrów oraz biegi dziecięce SportGeneracja. Warto zatem przyjechać do Wałcza całą rodziną i spędzić ten dzień (a może kilka dni wakacji?) na sportowo i filmowo.
Jak co roku przeprowadzony zostanie marszobieg BiegamBoLubię POMAGAĆ na dystansie 1111m, środki z wpłat startowych mieszkańców Wałcza, biegów dzieci oraz marszobiegu BiegamBoLubię POMAGAĆ w całości zostaną przekazane na cel charytatywny imprezy.
 
 

Terminy

  • 2021-07-10 17:00