Kierownictwo Urzędu Miasta Wałcz Kierownictwo Urzędu Miasta Wałcz

Burmistrz Miasta Wałcz Bogusława Towalewska 27 listopad 2012 -

 
Burmistrz Miasta Wałcz

 

Bogusława Towalewska

 

18 listopada 2012 -










 

Pierwszy Zastępca Burmistrza Miasta Wałcz

 

Waldemar Lechnik

 

3 grudnia 2012 -


 

 




 



Drugi Zastępca Burmistrza Miasta Wałcz

 

Joanna Rychlik- Łukasiewicz


2 luty 2015 -

 





 

 



Skarbnik Miasta Wałcz

Rafał Fischer

1 maja 2015 -

Władze Miasta od 1945 r. Władze Miasta od 1945 r.