Aktualności Aktualności

WRACA DOBRY KOBIECY BOKS

Tak dobrego widowiska w wykonaniu płci pięknej, dawno nie oglądaliśmy - być może za czasów trenera Leszka Piotrowskiego - obecnego prezesa PZB Leszka Piotrowskiego. Pisaliśmy już o wynikach walk na meczu Polska vs Włochy, a teraz prezentujemy obszerną fotorelację.

W sobotę 28 października w Hali Widowiskowo-Sportowa Szkoły Podstawowej Nr 5 w Wałczu (Dolne Miasto), przy licznie zgromadzonej publiczności odbyło się 12 walk.  Gośćmi meczu byli: Wiceburmistrz Joanna Rychlik - Łukasiewcz, oraz Prezes Polskiego Związku Bokserskiego Leszek Piotrowski. Walki były zacięte i emocjonujące, bardzo dobrą formę wykazała większość zawodniczek trenerów Marka Węgierskiego i Łukasza Butryńskiego.

W tym miejscu należałoby wymienić pojedynki Sandry Drabik, Anety Rygielskiej oraz zawodniczki gospodarzy- Anny Góralskiej, której to pojedynek rozgrzał publiczność do białości. Na słowa uznania zasłużyli miejscowi organizatorzy: panowie Zbigniew i Łukasz Butryńscy, którzy dołożyli wszelkich starań by zawody odbyły się sprawnie zarówno pod względem sportowym i organizacyjnym. Również, mimo przegranej, goście byli zadowoleni z pobytu oraz meczu. Sędziowie meczu: Sędzia Główny: Kazimierz Kiczyński, Delegat Sportowy: Stanisław Radomski, sędziowie Ring/Punkty: Krzysztof Grzelak, Dominik Jafra, Tomasz Matela, Piotr Topolewski, Piotr Wojcieszak. Spikerem zawodów był Krzysztof Milczarek. Opieka medyczna: dr Alina Sokołowska.
 
Źródło, tekst: Kazimierz Kiczyński Sędzia Główny Zawodów
Zdjęcia: Bartek Ćmiel, Ula Aramowicz
http://www.bokser.org/

 

Prawa autorskie Prawa autorskie

Znajdujące się w Portalu treści oraz zdjęcia podlegają ochronie prawnej na podstawie ustawy z dnia 4 lutego 1994 r o prawie autorskim i prawach pokrewnych i stanowią wyłączną własność Urzędu Miasta Wałcz

Wykorzystywanie przez Użytkowników oraz osoby trzecie treści i materiały zawarte w Portalu do celów innych niż użytek własny wymaga pisemnej zgody Urzędu Miasta Wałcz. Zabronione jest w szczególności kopiowanie i wykorzystywanie treści serwisu do celów komercyjnych.