Aktualności Aktualności

Remont przejazdów kolejowych na ul. Nowomiejskiej (DK 10) oraz ul. Wojska Polskiego (DK 22) w Wałczu

Informujemy,  że w związku z remontem przejazdu kolejowego na ul. Wojska Polskiego  w Wałczu (droga krajowa nr 22),   w dniach  26-27 października 2017 r. zostanie wprowadzona  zmiana organizacji ruchu. Na czas prowadzenia robót obowiązywał będzie ruch wahadłowy. W ciągu dnia odbywać się będzie ręczne kierowanie ruchem, natomiast w godzinach nocnych uruchomione zostaną sygnalizatory świetlne.

Przewidywany  termin zakończenia remontu przejazdu kolejowego - 27 października 2017 r.
Wykonawca robót - Przedsiębiorstwo Remontowo-Budowlane MAXBUD, ul. Łabędzia 22, 73-110 Stargard Szczeciński, przeprasza za utrudnienia w ruchu.

Inwersorem jest PKP PLK Józefa Korzeniowskiego 1, 70-211 Szczecin

Prawa autorskie Prawa autorskie

Znajdujące się w Portalu treści oraz zdjęcia podlegają ochronie prawnej na podstawie ustawy z dnia 4 lutego 1994 r o prawie autorskim i prawach pokrewnych i stanowią wyłączną własność Urzędu Miasta Wałcz

Wykorzystywanie przez Użytkowników oraz osoby trzecie treści i materiały zawarte w Portalu do celów innych niż użytek własny wymaga pisemnej zgody Urzędu Miasta Wałcz. Zabronione jest w szczególności kopiowanie i wykorzystywanie treści serwisu do celów komercyjnych.