Aktualności Aktualności

BIEG NIEPODLEGŁOŚCI I MARSZ NORDIC WALKING

 11 listopada tradycyjnie pobiegniemy i pomaszerujemy o godzinie 11:00. Dla biegaczy i kijakarzy przygotowaliśmy dwie trasy:

Trasa 1
Start Promenada jez. Raduń /  przy domkach, przed boiskiem „Orlik „ wybiegamy na ul. Chłodną, żeby za chwilę za internatem SMS skręcić nad jezioro Raduń w stronę Ośrodka „  Morzycówka", przecinamy ogród Morzycówki i  dalej kierujemy się drogą na Nakielno do skrętu w prawo nad jezioro Herta, później kierujemy się w stronę jeziora Raduń i brzegiem wracamy na MOSIR.

Trasa 2
Entuzjaści Nordic Walking wyruszą na trasę chwilę  po biegaczach. Trasa marszowa wynosi 4 km. Start Promenada jez. Raduń /  przy domkach, przed boiskiem „Orlik „ wybiegamy na ul. Chłodną, żeby za chwilę za internatem SMS skręcić nad jezioro Raduń w stronę Ośrodka „  Morzycówka", zawracamy w ogrodzie Morzycówki i wracamy wzdłuż brzegu do MOSiR.
 
Po ukończeniu marszu i biegu na każdego oprócz pamiątkowego medalu będzie czekała uczta dla duszy jak i ciała. W repertuarze:
POLSKIE PIEŚNI,
POLSKIE PRZEBOJE, SZLAGIERY,
oraz
•   ognisko
•    pieczone kiełbaski
•    grochówka 
•    gorąca herbata
•    placki ziemniaczane
dla dzieci słodkości i owoce.

Wśród uczestników rozlosowane zostaną cenne nagrody.

Serdecznie zapraszamy mieszkańców w każdym wieku na zdrowy bieg, marsz, spacer nad naszym pięknym jeziorem.Plik do pobrania:

Prawa autorskie Prawa autorskie

Znajdujące się w Portalu treści oraz zdjęcia podlegają ochronie prawnej na podstawie ustawy z dnia 4 lutego 1994 r o prawie autorskim i prawach pokrewnych i stanowią wyłączną własność Urzędu Miasta Wałcz

Wykorzystywanie przez Użytkowników oraz osoby trzecie treści i materiały zawarte w Portalu do celów innych niż użytek własny wymaga pisemnej zgody Urzędu Miasta Wałcz. Zabronione jest w szczególności kopiowanie i wykorzystywanie treści serwisu do celów komercyjnych.