Zainwestuj w Wałczu Zainwestuj w Wałczu

Z wielką przyjemnością przedstawiamy Państwu jedno z najpiękniejszych miast Polski, stolicę Pojezierza Wałeckiego, miejsce nieograniczonych możliwości oraz dynamicznego rozwoju.

Naszą misją jest zwiększanie atrakcyjności regionu poprzez liczne inwestycje zmierzające do rozwoju infrastruktury gospodarczej i społecznej. Przebudowa układu komunikacyjnego miasta, kompleksowe uregulowanie gospodarki wodno ściekowej oraz przygotowanie terenów inwestycyjnych w sposób pozwalający na ich szybkie zagospodarowanie, to główne przedsięwzięcia zrealizowane przez miasto w ostatnich latach.

Nasi inwestorzy mogą liczyć na kompleksową pomoc w procesie inwestycyjnym, wsparcie licznych instytucji okołobiznesowych oraz wysoką jakość lokalnego rynku pracy. Ważnym walorem jest aktywne środowisko akademickie i naukowe, dzięki któremu możliwy jest transfer wiedzy do biznesu i znakomicie wykształcone kadry dla pracodawców. Wałeckie szkoły umożliwiają uruchomienie kierunków specjalistycznego kształcenia, które dostosowane są do standardów jakościowych i wymogów inwestora.

Szczególne położenie Wałcza wśród 166 jezior i wielkich kompleksów leśnych, atrakcje turystyczne oraz bardzo nowoczesna baza sportowa, czyni go nie tylko znakomitym terenem inwestycyjnym, ale również stwarza dogodne możliwości do wypoczynku i uprawiania wszelkich form aktywnej turystyki.
Jestem przekonana, że Wałcz jest atrakcyjnym miejscem do prowadzenia działalności gospodarczej, zarówno dla międzynarodowych korporacji, jak i dla małych przedsiębiorstw.

Gorąco zapraszamy do inwestowania w Wałczu