Aktualności Aktualności

Zawody karate w Debrznie

W dniach 21-22.10.2017 roku w Debrznie odbył się jubileuszowy XX Puchar Karate W.S.I.Poland z udziałem 143 zawodniczek i zawodników z 9 klubów z terenu województwa pomorskiego, zachodniopomorskiego, kujawsko-pomorskiego i wielkopolskiego. Reprezentacja Klubu Karate Tradycyjnego zdobyła w nieoficjalnej klasyfikacji drużynowej turnieju I m-ce pokonując Czarnków (II m-ce) oraz Trzciankę (III m-ce).  Na łączny wynik klubu złożyło się aż 45 medali (11 złotych, 15 srebrnych i 19 brązowych) zdobytych w 36 konkurencjach. Zawodom towarzyszyło Szkolenie Krajowe Karate W.S.I., które prowadzili członkowie Zarządu World Shotokan Institute – Poland: Sensei Zbigniew Ruta /6 Dan/, Sensei Karolina Pytel-Ruta /5 Dan/ oraz Sensei Sławomir Stelcer /2 Dan/. Wyjazd na zawody do Debrzna dofinansowany był z Urzędu Gminy w Wałczu. Ze względu na dużą liczbę medali zdobytych przez zawodniczki i zawodników wałeckiego klubu wymienimy tylko tych, którzy stanęli na najwyższym stopniu podium: na szczególne wyróżnienie zasługuje Hubert Zbieralski, który zdobył 2 złote medale (w kata i kumite). Taka sztuka w tym turnieju udała się zaledwie 2 zawodnikom ! Poza Hubertem po złoto z KKT Wałcz sięgnęli: Blanka Stadnik, Natalia Żużewicz, Zuzanna Maciejewska, Grzegorz Lasota, Kinga Siedlecka, Klaudia Bezler, Mikołaj Piątek, Adam Ślipek i Oskar Michorek. Wszystkim zawodniczkom i zawodnikom serdecznie gratulujemy.
 

Prawa autorskie Prawa autorskie

Znajdujące się w Portalu treści oraz zdjęcia podlegają ochronie prawnej na podstawie ustawy z dnia 4 lutego 1994 r o prawie autorskim i prawach pokrewnych i stanowią wyłączną własność Urzędu Miasta Wałcz

Wykorzystywanie przez Użytkowników oraz osoby trzecie treści i materiały zawarte w Portalu do celów innych niż użytek własny wymaga pisemnej zgody Urzędu Miasta Wałcz. Zabronione jest w szczególności kopiowanie i wykorzystywanie treści serwisu do celów komercyjnych.