Aktualności Aktualności

« Powrót

Wizyta Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Andrzeja Dudy w Wałczu

W dniu 19 kwietnia br. nasze miasto odwiedził Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej Andrzej Duda. Pan Prezydent spotkał się z mieszkańcami oraz lokalnymi samorządowcami na Wałeckiej Alei Gwiazd Sportu nad jeziorem Raduń. Jak się okazało nie była to pierwsza wizyta Pana Prezydenta w naszym pięknym mieście.
Miasto Wałcz pięknieje i intensywnie się zmienia. Niezmiernie mnie to cieszy i gratuluję Pani Burmistrz oraz mieszkańcom zaangażowania w rozwój tego pięknego regionu naszego kraju – mówił Pan Prezydent podczas spotkania z mieszkańcami.
Dziękujemy wszystkim zaangażowanym w przygotowania wizyty Pana Prezydenta w naszym mieście, a szczególnie dzieciom ze studia piosenki „ESTI" oraz zuchom i harcerzom, którzy pomimo panującego na dworze chłodu rozgrzewały atmosferę i umilały mieszkańcom chwile oczekiwania na Pana Prezydenta.

Prawa autorskie Prawa autorskie

Znajdujące się w Portalu treści oraz zdjęcia podlegają ochronie prawnej na podstawie ustawy z dnia 4 lutego 1994 r o prawie autorskim i prawach pokrewnych i stanowią wyłączną własność Urzędu Miasta Wałcz

Wykorzystywanie przez Użytkowników oraz osoby trzecie treści i materiały zawarte w Portalu do celów innych niż użytek własny wymaga pisemnej zgody Urzędu Miasta Wałcz. Zabronione jest w szczególności kopiowanie i wykorzystywanie treści serwisu do celów komercyjnych.