Aktualności Aktualności

« Powrót

Wałcz - Gmina na piątkę! Dobre praktyki w obsłudze przedsiębiorców

Miasto Wałcz otrzymało tytuł „Gmina na 5!" w rankingu przygotowanym przez doktorantów i studentów Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie. Nasze miasto zostało docenione za system wsparcia dla przedsiębiorców.

„Gmina na 5" to cykliczne badanie naukowe przeprowadzane przez Studenckie Koło Naukowe Akceleracji, działające przy Instytucie Przedsiębiorstwa Kolegium Nauk o Przedsiębiorstwie Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie.

Aby wybrać i wyróżnić gminy w zakresie obsługi inwestorów, studenci wcielają się w rolę „tajemniczego klienta" - dzwonią do poszczególnych urzędów, podając się za inwestora. Ocenie podlega gotowość jednostek samorządu terytorialnego do obsługi drogą elektroniczną inwestorów oraz przedsiębiorców. W badaniu oceniane są dwa obszary: funkcjonalność oficjalnej witryny internetowej oraz możliwość kontaktu elektronicznego.

Prezentacja raportu oraz wręczenie wyróżnień odbyło się 11 i 12 maja, w czasie dwudniowej konferencji „Forum Gmin na 5!" w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie


Prawa autorskie Prawa autorskie

Znajdujące się w Portalu treści oraz zdjęcia podlegają ochronie prawnej na podstawie ustawy z dnia 4 lutego 1994 r o prawie autorskim i prawach pokrewnych i stanowią wyłączną własność Urzędu Miasta Wałcz

Wykorzystywanie przez Użytkowników oraz osoby trzecie treści i materiały zawarte w Portalu do celów innych niż użytek własny wymaga pisemnej zgody Urzędu Miasta Wałcz. Zabronione jest w szczególności kopiowanie i wykorzystywanie treści serwisu do celów komercyjnych.