Aktualności Aktualności

« Powrót

Koncert Akustyczny Renaty Przemyk

Kameralny, wyciszony, melancholijny, ale momentami bardzo dynamiczny, porywający, wręcz taneczny - taki był właśnie Akustyczny Koncert Renaty Przemyk w Wałeckim Centrum Kultury. Można by go słuchać bez przerwy, bo Renata czaruje jak mało kto, przy okazji grając na przeróżnych instrumentach.
Renata Przemyk po raz kolejny utwierdza w przekonaniu, że jest kapitalną interpretatorką kapitalnych tekstów.

Akustik Trio to kameralny projekt Renaty Przemyk (wokal, gitara akustyczna, mini akordeon, instrumenty perkusyjne) i znakomitych muzyków – Błażeja Chochorowskiego (fretless i gitara akustyczna) oraz Macieja Mąki (główna gitara akustyczna). Artyści wrócili do dawnych, lubianych utworów (m.in. „Ten taniec", „Babę zesłał Bóg", „Fado"). Zaprezentowali je w nowych aranżacjach. Była to czysta akustyczna forma, która dała tym piosenkom nową energię, nowe życie, a nam uczestnikom kameralnego koncertu, podczas którego Renata Przemyk je wykonała, przyniosła wzruszenie i zaskoczenie nowymi interpretacjami.
 

Prawa autorskie Prawa autorskie

Znajdujące się w Portalu treści oraz zdjęcia podlegają ochronie prawnej na podstawie ustawy z dnia 4 lutego 1994 r o prawie autorskim i prawach pokrewnych i stanowią wyłączną własność Urzędu Miasta Wałcz

Wykorzystywanie przez Użytkowników oraz osoby trzecie treści i materiały zawarte w Portalu do celów innych niż użytek własny wymaga pisemnej zgody Urzędu Miasta Wałcz. Zabronione jest w szczególności kopiowanie i wykorzystywanie treści serwisu do celów komercyjnych.