Aktualności Aktualności

Uroczyste pasowania na ucznia w Szkole Podstawowej nr 5

Dnia 27 października w Szkole Podstawowej nr 5 im. Polskich Olimpijczyków odbyło się uroczyste ślubowanie uczniów klas pierwszych. Dzieci pod opieką wychowawczyń Pani Marii Michalskiej i Pani Pauliny Pieli przygotowały program artystyczny, w którym zaprezentowały to, czego do tej pory zdążyły się nauczyć. Podczas ślubowania uroczyście przysięgli, że będą wzorowymi uczniami. Przedstawiciele rodziców reprezentowani przez Panią Annę Ciężką z klasy 1a oraz Pana Marka Skonieczkę z klasy 1b złożyli również bardzo ważne deklaracje, obiecując, że będą wspierać swoje dzieci w zdobywaniu wiedzy.  Uroczystego aktu pasowania dokonała dyrekcja wraz z zaproszonymi gośćmi. Dzieci otrzymały swoje pierwsze legitymacje szkolne oraz pamiątkowe dyplomy. Swoją obecnością zaszczycili nas Burmistrz Miasta Wałcza Pani Bogusława Towalewska, przedstawiciele Rady Rodziców Pani Marta Wilińska oraz Pan Jarosław Konopka, którzy przygotowali dla naszych pierwszoklasistów upominki w postaci przyborów szkolnych oraz słodyczy. Po uroczystości dzieci udały się do klas, gdzie czekał na nich poczęstunek przygotowany przez rodziców.
 

Prawa autorskie Prawa autorskie

Znajdujące się w Portalu treści oraz zdjęcia podlegają ochronie prawnej na podstawie ustawy z dnia 4 lutego 1994 r o prawie autorskim i prawach pokrewnych i stanowią wyłączną własność Urzędu Miasta Wałcz

Wykorzystywanie przez Użytkowników oraz osoby trzecie treści i materiały zawarte w Portalu do celów innych niż użytek własny wymaga pisemnej zgody Urzędu Miasta Wałcz. Zabronione jest w szczególności kopiowanie i wykorzystywanie treści serwisu do celów komercyjnych.