Aktualności Aktualności

« Powrót

Życzliwość w poezji i prozie

4 grudnia w Szkole Podstawowej nr 5 odbył się wieczór poetycki pod tytułem "Życzliwość w poezji i prozie", będący kontynuacją obchodzonego w listopadzie Dnia Życzliwości. Rodzice, uczniowie i nauczyciele mieli okazję posłuchać rozmaitych utworów od klasyków poezji, po twórczość młodych ludzi.
W repertuarze znalazły się teksty adresowane do dzieci, a także te trudniejsze, przeznaczone dla starszej młodzieży i dorosłych. Wszystkie recytacje łączyła tematyka związana z szeroko pojętą życzliwością, przyjaźnią, a także miłością. Były porady jak dbać o przyjaciół i znajomych, a także ostrzeżenia i przykłady jak postępować nie należy.
Wieczór poetycki przygotowały panie Irena Prus i Marta Skrzypczak-Wojtanek
Organizatorki składają serdeczne podziękowania rodzicom, nauczycielom i recytatorom za zaangażowanie i poświęcony czas.

Opracowała : Marta Skrzypczak-Wojtanek

Prawa autorskie Prawa autorskie

Znajdujące się w Portalu treści oraz zdjęcia podlegają ochronie prawnej na podstawie ustawy z dnia 4 lutego 1994 r o prawie autorskim i prawach pokrewnych i stanowią wyłączną własność Urzędu Miasta Wałcz

Wykorzystywanie przez Użytkowników oraz osoby trzecie treści i materiały zawarte w Portalu do celów innych niż użytek własny wymaga pisemnej zgody Urzędu Miasta Wałcz. Zabronione jest w szczególności kopiowanie i wykorzystywanie treści serwisu do celów komercyjnych.