Aktualności Aktualności

« Powrót

Zajęcia edukacyjne 09.05.2017

Kolejne zajęcia z wykorzystaniem Metody Dobrego Startu odbyły się 9 maja. Podczas zajęć, prowadzonych przez terapeutę pedagogicznego, dzieci uczyły się prawidłowego rysowania linii pionowych II. Odtwarzały wzór do piosenki „Dwa malutkie misie".

MDS optymalizuje rozwój dziecka to znaczy, że jest korzystna dla wszystkich dzieci. Posiada aspekt profilaktyczno – terapeutyczny. Dzieci systematycznie uczestniczące w zajęciach mają szansę uniknąć niepowodzeń szkolnych. Aspekt edukacyjny polega na wielozmysłowym poznawaniu wzorów, liter i cyfr. Aspekt diagnostyczny oznacza, że na podstawie obserwacji zachowania dziecka, analizy jego trudności, jakie napotyka, podczas wykonywania ćwiczeń możemy wnioskować o przyczynach tych trudności.
 

Prawa autorskie Prawa autorskie

Znajdujące się w Portalu treści oraz zdjęcia podlegają ochronie prawnej na podstawie ustawy z dnia 4 lutego 1994 r o prawie autorskim i prawach pokrewnych i stanowią wyłączną własność Urzędu Miasta Wałcz

Wykorzystywanie przez Użytkowników oraz osoby trzecie treści i materiały zawarte w Portalu do celów innych niż użytek własny wymaga pisemnej zgody Urzędu Miasta Wałcz. Zabronione jest w szczególności kopiowanie i wykorzystywanie treści serwisu do celów komercyjnych.