Aktualności Aktualności

« Powrót

Zachodniopomorskie Karty Seniora- wręczone.

W dniu 6 kwietnia 2017 r. w Urzędzie Miasta Wałcz odbyło się uroczyste wręczenie Zachodniopomorskich Kart Seniora dla mieszkańców Wałcza. Karty Seniora wręczyła Pani Anna Mieczkowska Marszałek Województwa Zachodniopomorskiego oraz Pani Bogusława Towalewska Burmistrz Miasta Wałcz. Pani Marszałek podczas spotkania pogratulował seniorom zaangażowania w życie społeczne nie tylko miasta Wałcz, ale i całego województwa. Zaprosiła seniorów do Szczecina, prezentując bardzo szeroką ofertę instytucji kultury.

Zachodniopomorska Karta Seniora umożliwia korzystanie, na preferencyjnych warunkach z katalogu ofert: kultury, edukacji, rekreacji, transportu i innych usług oferowanych przez partnerów Programu.
Szczegółowe informacje dostępne są na stronie : http://rodzina.wzp.pl/zks/ . Wszelkich informacji dotyczących realizacji programu dla seniorów oraz wydawania kart udziela Wydział Oświaty i Spraw Społecznych Urzędu Miasta Wałcz, budynek B, p. 221 tel. 67 258 44 71 w. 57.
 

Prawa autorskie Prawa autorskie

Znajdujące się w Portalu treści oraz zdjęcia podlegają ochronie prawnej na podstawie ustawy z dnia 4 lutego 1994 r o prawie autorskim i prawach pokrewnych i stanowią wyłączną własność Urzędu Miasta Wałcz

Wykorzystywanie przez Użytkowników oraz osoby trzecie treści i materiały zawarte w Portalu do celów innych niż użytek własny wymaga pisemnej zgody Urzędu Miasta Wałcz. Zabronione jest w szczególności kopiowanie i wykorzystywanie treści serwisu do celów komercyjnych.