Aktualności Aktualności

« Powrót

Wizyta RPO w Wałczu

Rzecznik Praw Obywatelskich dr Adam Bodnar
oraz
Burmistrz Miasta Wałcz Bogusława Towalewska
zapraszają na otwarte spotkanie w Wałczu

Kiedy?
18 kwietnia 2018 r. (środa) w godz. 17.00-19.00

Gdzie?
w  Wałeckim Centrum Kultury( Sala Klubowa)  plac Zesłańców Sybiru 3.

Dla kogo i po co?
Na spotkanie zapraszamy wszystkich, którzy chcieliby opowiedzieć Rzecznikowi o ważnych problemach, z którymi się zmagają, zwłaszcza o tym, co jest ważne dla regionu, ale też i o rzeczach dobrych, które warto upowszechnić w całym kraju.
Rzecznik Praw Obywatelskich pan Adam Bodnar uważa, że o stanie praw człowieka w Polsce nie można dowiadywać się tylko z pism przysyłanych do Biura Rzecznika Praw Obywatelskich. Dlatego od początku swojej kadencji jeździ po Polsce i spotyka się zarówno z mieszkańcami, jak i przedstawicielami organizacji społecznych.

Na czym polega spotkanie?
Na początku Rzecznik krótko opowiada, na czym polega jego praca, a następnie uważnie słucha każdego, kto chce zabrać głos. Zgłaszane tematy i problemy są dokładnie notowane, a zgłaszający mogą liczyć na informację zwrotną, co się stało z jego sprawą.
Osoba do kontaktu: Anna Kałamarz, Wydział ds. Oświaty i Spraw Społecznych Urząd Miasta Wałcz,  tel 530909892, e-mail: akalamarz@umwalcz.pl

Prawa autorskie Prawa autorskie

Znajdujące się w Portalu treści oraz zdjęcia podlegają ochronie prawnej na podstawie ustawy z dnia 4 lutego 1994 r o prawie autorskim i prawach pokrewnych i stanowią wyłączną własność Urzędu Miasta Wałcz

Wykorzystywanie przez Użytkowników oraz osoby trzecie treści i materiały zawarte w Portalu do celów innych niż użytek własny wymaga pisemnej zgody Urzędu Miasta Wałcz. Zabronione jest w szczególności kopiowanie i wykorzystywanie treści serwisu do celów komercyjnych.