Aktualności Aktualności

« Powrót

Warto bezgotówkowo

Drodzy Mieszkańcy!

Gmina Miejska Wałcz od dnia 01 stycznia 2018 r. przystąpiła do  konkursu  organizowanego przez Krajową Radę Rozliczeniową, objętego  Patronatem Ministerstwa Rozwoju pod hasłem „Warto bezgotówkowo".
 
Dla każdego z pięciu zwycięskich urzędów przewidziana jest atrakcyjna nagroda w postaci nowoczesnego pakietu cyfrowego. Spośród dostępnych pakietów nagród zwycięzca wybierze preferowaną opcję i przekaże wskazanej przez siebie lokalnej jednostce edukacyjnej.
W konkursie zwyciężą urzędy, w których udział płatności zrealizowanych w terminach POS w ogólnej liczbie transakcji - gotówkowych i bezgotówkowych - wykonanych na rzecz urzędu, będzie najwyższy.
 
W związku z powyższym zachęcamy wszystkich Mieszkańców  miasta Wałcz, którzy   dokonują płatności wobec gminy np.  z tytułu  podatków, opłat za odpady, wieczystego użytkowania  o dokonywanie w/w wpłat w kasie Urzędu za pomocą terminala POS (płatność kartą). Konkurs trwa do 31.03.2018 r.
 
Więcej transakcji  bezgotówkowych  to większa szansa  dla miasta Wałcz  na wygraną w konkursie!

Prawa autorskie Prawa autorskie

Znajdujące się w Portalu treści oraz zdjęcia podlegają ochronie prawnej na podstawie ustawy z dnia 4 lutego 1994 r o prawie autorskim i prawach pokrewnych i stanowią wyłączną własność Urzędu Miasta Wałcz

Wykorzystywanie przez Użytkowników oraz osoby trzecie treści i materiały zawarte w Portalu do celów innych niż użytek własny wymaga pisemnej zgody Urzędu Miasta Wałcz. Zabronione jest w szczególności kopiowanie i wykorzystywanie treści serwisu do celów komercyjnych.