Aktualności Aktualności

« Powrót

Wałcz sportem stoi

W dniu 11.10.2017r. w Urzędzie Miasta Wałcz odbyło się spotkanie z młodymi sportowcami, którzy realizując swoje pasje sięgają po najwyższe trofea sportowe na szczeblu krajowym. W spotkaniu uczestniczyli także trenerzy naszych mistrzów: Zbigniew Butryński, Łukasz Butryński oraz Agnieszka Prendecka. Swoją obecnością zaszczycił nas również Zbigniew Kowalczuk trener Szkoły Mistrzostwa Sportowego, który w dniu 6 października br. odebrał wyróżnienie "Za Zasługi dla Sportu".

Wśród młodych mistrzów znaleźli się :
- Anna Góralska, która została Młodzieżową Mistrzynią Polski 2017 w boksie ,
- Dominika Pogrzebska aktualna Wicemistrzyni Polski kadetek w boksie,
- Grzegorz Żmuda tegoroczny brązowy medalista Mistrzostw Polski kadetów w boksie,
- Wojciech Gawęda srebrny medalista Mistrzostw Polski U16 nazywanych także Małym Memoriałem Kusocińskiego w rzucie oszczepem z wynikiem 57,14 m.

Burmistrz Miasta Wałcz Bogusława Towalewska życzyła młodym sportowcom dalszych sukcesów, efektywnej współpracy i realizacji wszystkich ambitnych planów oraz niesłabnącego entuzjazmu do działania. Wszystkim zawodnikom wręczone zostały dyplomy i upominki. Słowa podziękowań skierowane również zostały do trenerów będących wielkim wsparciem i autorytetem dla utalentowanych zawodników. 

My również dołączamy do gratulacji. Wałcz jest z Was dumny.
 

Prawa autorskie Prawa autorskie

Znajdujące się w Portalu treści oraz zdjęcia podlegają ochronie prawnej na podstawie ustawy z dnia 4 lutego 1994 r o prawie autorskim i prawach pokrewnych i stanowią wyłączną własność Urzędu Miasta Wałcz

Wykorzystywanie przez Użytkowników oraz osoby trzecie treści i materiały zawarte w Portalu do celów innych niż użytek własny wymaga pisemnej zgody Urzędu Miasta Wałcz. Zabronione jest w szczególności kopiowanie i wykorzystywanie treści serwisu do celów komercyjnych.