Aktualności Aktualności

« Powrót

W nagrodę do Torunia

 8 września 2017 r. pięcioro uczniów ze Szkoły Podstawowej nr 5 Anna Kryza, Zbyszko Topyła, Filip Piórkowski, Leon Pacanowski i Leszek Brosz pod opieką pani Anny Topyły wzięło udział w wycieczce do Torunia. Wycieczka była nagrodą w XV konkursie leśnym „Na tropach przyrody" i organizowała ją Regionalna Dyrekcja Lasów Państwowych w Pile. Podczas wyjazdu, razem z laureatami z innych szkół regionu, dzieci poznawały fascynujący świat nauki w Centrum Nowoczesności Młyn Wiedzy. Wraz z przewodnikiem zwiedzały Starówkę Torunia. Uczniowie brali również udział w rejsie statkiem po Wiśle oraz dostali zaproszenie na najlepsze w okolicy lody.
Z wycieczki wrócili pełni wspaniałych wrażeń!
 

Prawa autorskie Prawa autorskie

Znajdujące się w Portalu treści oraz zdjęcia podlegają ochronie prawnej na podstawie ustawy z dnia 4 lutego 1994 r o prawie autorskim i prawach pokrewnych i stanowią wyłączną własność Urzędu Miasta Wałcz

Wykorzystywanie przez Użytkowników oraz osoby trzecie treści i materiały zawarte w Portalu do celów innych niż użytek własny wymaga pisemnej zgody Urzędu Miasta Wałcz. Zabronione jest w szczególności kopiowanie i wykorzystywanie treści serwisu do celów komercyjnych.