Aktualności Aktualności

« Powrót

UDANY START WAŁECKICH WETERANÓW W LEKKIEJ ATLETYCE

9 września 2017 r. w Zielonej Górze odbył się XII Międzynarodowy Mityng Weteranów w Lekkiej Atletyce. Podczas zawodów Wałcz reprezentowali: Tadeusz Laska i Antoni Kargol - wielokrotni medaliści mistrzostw Polski, Europy i świata. Nasi zawodnicy zwyciężyli w swoich konkurencjach poprawiając rekordy Polski. Tadeusz Laska w rzucie dyskiem osiągnął wynik w kat. 70+ -45,75 m  a Antoni Kargol w kat. 80+ rzucił ciężarkiem na  odległość 17,76 m.

Sukces i  udany start zawodników pokazuje, że w każdym wieku można uprawiać sport, bić rekordy i realizować swoje pasje.
 

Prawa autorskie Prawa autorskie

Znajdujące się w Portalu treści oraz zdjęcia podlegają ochronie prawnej na podstawie ustawy z dnia 4 lutego 1994 r o prawie autorskim i prawach pokrewnych i stanowią wyłączną własność Urzędu Miasta Wałcz

Wykorzystywanie przez Użytkowników oraz osoby trzecie treści i materiały zawarte w Portalu do celów innych niż użytek własny wymaga pisemnej zgody Urzędu Miasta Wałcz. Zabronione jest w szczególności kopiowanie i wykorzystywanie treści serwisu do celów komercyjnych.