Aktualności Aktualności

« Powrót

Uchylenie Rozporządzenia Powiatowego Lekarza Weterynarii w/s ptasiej grypy.

W związku z ustaniem zagrożenia wystąpienia choroby zakaźnej zwierząt - ptasiej grypy, podtyp H5N8 u ptactwa dzikiego na terenie miasta Wałcz Powiatowy Lekarz Weterynarii zarządził:
uchylić rozporządzenie Powiatowego Lekarza Weterynarii nr 1/2017 z dnia 16 stycznia 2017 r. w sprawie określenia obszaru zagrożenia wystąpieniem grypy ptaków (AI), wywołanej przez wirus grypy ptaków H5N8, sposobu oznakowania tego obszaru oraz zakazów i nakazów obowiązujących na tym obszarze.
 
Załącznik:
Rozporządzenie nr 2/2017 Powiatowego Lekarza Weterynarii z dnia 09 marca 2017 r. w sprawie uchylenia rozporządzenia  nr 1/2017 Powiatowego Lekarza Weterynarii    w Wałczu z dnia  16 stycznia 2017r.  w sprawie określenia obszaru zagrożenia wystąpieniem grypy ptaków (AI) ,wywołanej przez wirus grypy ptaków H5N8, sposobu oznakowania tego obszaru oraz zakazów i nakazów obowiązujących na tym obszarze Pobierz

Prawa autorskie Prawa autorskie

Znajdujące się w Portalu treści oraz zdjęcia podlegają ochronie prawnej na podstawie ustawy z dnia 4 lutego 1994 r o prawie autorskim i prawach pokrewnych i stanowią wyłączną własność Urzędu Miasta Wałcz

Wykorzystywanie przez Użytkowników oraz osoby trzecie treści i materiały zawarte w Portalu do celów innych niż użytek własny wymaga pisemnej zgody Urzędu Miasta Wałcz. Zabronione jest w szczególności kopiowanie i wykorzystywanie treści serwisu do celów komercyjnych.