Aktualności Aktualności

« Powrót

Turniej

8.03.2018r. Szkoła Podstawowa nr 4 w Wałczu była organizatorem Ćwierćfinału Mistrzostw Województwa Szkół Podstawowych w Mini Piłce Siatkowej Chłopców (w kategorii czwórek). Grały 3 zespoły (2 nie dojechały) z Drawska Pomorskiego, Starogardu i Wałcza. Nie daliśmy szans rywalom wygrywając wszystkie mecze 2:0 i z pierwszego miejsca awansowaliśmy do półfinału wojewódzkiego - informuje Adam Czaszyński, trener zespołu. W naszej drużynie grali : Jakub Grygorcewicz, Dominik Szmyt, Seweryn Miazga, Bartosz Szczęsny, Oskar Aftyka, Filip Wiśniewski, Paweł Przybylski, Jakub Kisielewski, Jan Macias i Szymon Górski. Półfinał również zostanie rozegrany w naszej szkole 20 marca br.

 
 


Prawa autorskie Prawa autorskie

Znajdujące się w Portalu treści oraz zdjęcia podlegają ochronie prawnej na podstawie ustawy z dnia 4 lutego 1994 r o prawie autorskim i prawach pokrewnych i stanowią wyłączną własność Urzędu Miasta Wałcz

Wykorzystywanie przez Użytkowników oraz osoby trzecie treści i materiały zawarte w Portalu do celów innych niż użytek własny wymaga pisemnej zgody Urzędu Miasta Wałcz. Zabronione jest w szczególności kopiowanie i wykorzystywanie treści serwisu do celów komercyjnych.