Aktualności Aktualności

« Powrót

Spotkanie dzieci z klubów sportowych z władzami miasta

W dniu 15 maja 2017 r. odbyło się spotkanie dzieci z klubów sportowych funkcjonujących na terenie miasta Wałcz z władzami miasta. Młodzi sportowcy ze Szkoły Podstawowej nr 4 wygrali I Finał Wojewódzki Piłki Mini Siatkowej w kategorii chłopców i dziewcząt dzięki czemu awansowali do kolejnego etapu turnieju. Kolejną drużyną uczestniczącą w spotkaniu był Klub MUKS Orzeł 2010. Młodzi sportowcy po trzech dniach emocjonujących rozgrywek w Szczecinku zawodnicy zapewnili sobie zwycięstwo dzięki któremu drużyny do lat 10 i 12 będą reprezentować województwo zachodniopomorskie podczas Finału Ogólnopolskiego na stadionie PGE Narodowym w Warszawie.
            W trakcie spotkanie Burmistrz Miasta Wałcz Pani Bogusława Towalewska z wielkim uznaniem i radością dziękowała naszym sportowcom i  trenerom za trud włożony w kształtowanie ducha walki oraz bardzo dobre wyniki w sporcie. Na zakończenie Pani Burmistrz wręczyła wszystkim zebranym drobne upominki i życzyła przyszłym mistrzom dalszych sukcesów.

Prawa autorskie Prawa autorskie

Znajdujące się w Portalu treści oraz zdjęcia podlegają ochronie prawnej na podstawie ustawy z dnia 4 lutego 1994 r o prawie autorskim i prawach pokrewnych i stanowią wyłączną własność Urzędu Miasta Wałcz

Wykorzystywanie przez Użytkowników oraz osoby trzecie treści i materiały zawarte w Portalu do celów innych niż użytek własny wymaga pisemnej zgody Urzędu Miasta Wałcz. Zabronione jest w szczególności kopiowanie i wykorzystywanie treści serwisu do celów komercyjnych.