Aktualności Aktualności

« Powrót

Spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki w MBP WCK

Na kolejnym spotkaniu Dyskusyjnego Klubu Książki, które odbyło się w czwartkowe popołudnie rozmawialiśmy o kilku książkach godnych polecenia zarówno miłośnikom ambitnych powieści obyczajowych, czy historycznych sag rodzinnych, jak i fanom kryminałów.

W polecanych pozycjach książkowych znalazły się między innymi: "Słońce umiera i tańczy", "Niedziela, która zdarzyła się w środę", "Labirynt duchów".

W czasie spotkania zwrócono uwagę na to, że książki nie tylko poszerzają horyzonty, oraz zaspokajają potrzeby duchowe i intelektualne, ale też pozwalają na zacieśnienie więzi w realnym świecie łącząc


 

Prawa autorskie Prawa autorskie

Znajdujące się w Portalu treści oraz zdjęcia podlegają ochronie prawnej na podstawie ustawy z dnia 4 lutego 1994 r o prawie autorskim i prawach pokrewnych i stanowią wyłączną własność Urzędu Miasta Wałcz

Wykorzystywanie przez Użytkowników oraz osoby trzecie treści i materiały zawarte w Portalu do celów innych niż użytek własny wymaga pisemnej zgody Urzędu Miasta Wałcz. Zabronione jest w szczególności kopiowanie i wykorzystywanie treści serwisu do celów komercyjnych.