Aktualności Aktualności

« Powrót

REGIONALNA GIMNAZJADA W PIŁCE SIATKOWEJ CHŁOPCÓW

8 marca Gimnazjum nr 1 w Wałczu było gospodarzem Mistrzostw Regionu w Piłce Siatkowej Chłopców w ramach Wojewódzkiej Gimnazjady 2016/2017.

W turnieju uczestniczyło 5 zespołów z Drawska Pomorskiego, Stargardu, Łobza, Recza i Wałcza. Turniej rozegrano systemem każdy z każdym na dwóch boiskach. Drużyna gospodarzy nie dała szans rywalom wygrywając wszystkie mecze bez straty seta i z pierwszego miejsca awansowała do Półfinału Mistrzostw Województwa. Obok gospodarzy awans do dalszych rozgrywek wywalczyli reprezentanci Gimnazjum w Drawsku Pomorskim. Podopieczni trenera Adama Cazaszyńskiego wystąpili w składzie: Maciej Piasecki, Tomasz Sobecki, Jakub Sobecki, Maciej Dudzicz, Hubert Pułjanowski, Jakub Żuber, Jakub Kudliński, Jakub Kozakowski.
 

Prawa autorskie Prawa autorskie

Znajdujące się w Portalu treści oraz zdjęcia podlegają ochronie prawnej na podstawie ustawy z dnia 4 lutego 1994 r o prawie autorskim i prawach pokrewnych i stanowią wyłączną własność Urzędu Miasta Wałcz

Wykorzystywanie przez Użytkowników oraz osoby trzecie treści i materiały zawarte w Portalu do celów innych niż użytek własny wymaga pisemnej zgody Urzędu Miasta Wałcz. Zabronione jest w szczególności kopiowanie i wykorzystywanie treści serwisu do celów komercyjnych.